Modne odcienie blondu

Blondynki mają naprawdę mnóstwo możliwości - istnieje tyle odcieni blondu, że można bez problemu wybrać ten najlepiej pasujący do karnacji skóry i koloru oczu. Modne ciemne odrosty i złote refleksy oraz włosy ombre dają jeszcze więcej opcji łączenia ze sobą topowych kolorów. Jakie odcienie blondu są teraz najmodniejsze?

Blondy: różne odcienie i możliwości

Blondy odznaczają się szeroką paletą barw i odcieni. Podstawowe rozróżnienie dzieli je na ciepłe i zimne. 

Ciepłe blond włosy to odcienie złote. Nie znaczy to jednak, że kobiety o chłodnej karnacji nie odnajdą się w ciepłych tonach. Są one niezwykle uniwersalne. Jeśli marzysz o tym by nadać swoim włosom złotego blasku, ale nie chcesz niszczyć ich chemiczną farbą, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Ziołowa farba cassia naturalnie ociepli kolor twoich włosów.

Chłodne blondy oraz platyny wciąż są na topie. Nawet siwe pasma zyskują dzięki nim wiele uroku. Chłodne odcienie blondu pasować będą przede wszystkim kobietom z niebieskimi lub zielonymi tęczówkami. Mitem jest jednak, że jasne i zimne blond włosy pasują jedynie do bladej cery, co pokazała Kim Kardashian West.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Maj 23, 2020 o 2:23 PDT

Blond włosy w wydaniu Kim Kardashian West.
Jeden odcień blondu będzie prawdziwym hitem lata 2020! Chodzi o tak zwany buttercup blonde. Jasny i świeży odcień okazał się być najczęściej wybieraną po kwarantannie opcją u fryzjerów. Nic dziwnego, że tak szybko podbił Instagram.

Kolory blond włosów przyprawiają o zawrót głowy. Intensywny miodowy blond, ciepły platynowy blond, zimne szarości czy subtelny złoty blond - w naszej galerii znajdziesz zdjęcia blond włosów, które sprawią, że natychmiast zapragniesz być blondynką (chyba, że już nią jesteś)!