Czas wygodnych kapci, klapek i domowych bamboszy się skończył - choć nie ukrywamy, że trochę będziemy za nimi tęsknić. Dlatego przy okazji wielkiego powrotu do normalności, czyt. pracy, stawiamy naszej codziennej garderobie dwa warunki. Ma być modnie - na to w końcu czekałyśmy długie trzy miesiące, ale też wygodnie. Tego komfortu sobie nie odbierzemy. W te postanowienia idealnie wpisuje się gorący trend na lato 2020, czyli sandałki na stabilnym,mocnym słupku. Wybrałyśmy dla was modele na niskim i wysokim słupku, ale coś dla siebie znajdą też te z was, które chcą wyglądać stylowo, ale dla których 3 centymetry obcasu stanowi już nie lada wyzwanie.

Moda trendy 2020: sandały na bardzo niskim słupku 

Sandałki na słupku wcale nie muszą być wyzwaniem. Nie musisz rezygnować z komfortu jakie dają zupełnie płaskie buty, ale bardzo niski obcas też może cieszyć oko, zwłaszcza jeśli słupek nie jest do końca klasyczny.

Moda trendy 2020: sandały na niskim słupku 

Najmodniejsze sandałki na słupku są wiązane wokół kostki lub zapinane na cienki pasek wokół niej, czyli w wersji "ankle strap". Naszym typem są sandałki na niewielkim obcasie "bez pięty", tak jak te, które w swojej ofercie ma marka Kazar.

Moda trendy 2020: sandały na wysokim słupku 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KAZAR STUDIO (@kazarstudio) Kwi 4, 2020 o 1:05 PDT

Sandały na wysokim słupku robią równie wielkie wrażenie - bez względu czy wybierzesz te w wersji klasycznej czerni czy cieliste. 

Moda trendy 2020: sandały na finezyjnym słupku 

Sandały na słupku są dość klasycznym i zachowawczym wyborem, jeśli więc jesteś zwolenniczką bardziej awangardowych dodatków - ten sezon należy do ciebie.