Melania Turmp jako pierwsza dama USA

Melania Trump przez całą kadencję męża była bacznie obserwowana przez media i znawców mowy ciała. Jednoznacznie stwierdzili oni, że relacje między małżonkami są dalekie od ideału, a Melania nie jest zadowolona z roli, jaka stała się jej udziałem. Nic więc dziwnego, że po przegranej Trumpa w wyborach prezydenckich, wszyscy bacznie wypatrują znaków ulgi na twarzy Melani. Pojawiły się nawet pogłoski, że teraz, skoro nic stoi na przeszkodzie, by złożyła pozew o rozwód, w końcu rozstanie się z Donaldem. Na razie jednak ta teoria nie znajduje potwierdzenia w faktach, za to inna wstrząsająca wiadomość obiegła prasę. Melania Trump zamierza wydać autobiografię. Co na to jej mąż?

ZOBACZ TEZ: Donald Trump skompromitowany. Nielojalny były pracownik odkrył jego wielką tajemnicę. Będzie skandal?

Melania Trump: autobiografia

Melania Trump ponoć zaczęła już przygotowania do wypuszczenia swojej autobiografii. Amerykański tabloid „Page six” podaje, że jest na etapie negocjowania z wydawcami. Debiut literacki Melanii ma być odpowiedzią na wydaną we wrześniu książkę Stephanie Winston Wolkoff, jej przyjaciółki i doradczyni, która zdecydowała się opublikować zapisy rozmów z Melanią, w których ta wypowiada się niepochlebnie na temat męża i córki Ivanki.

Zaraz po premierze, Melania ogłosiła, że jej słowa w książce Wolkoff zostały wyrwane z kontekstu. Autobiografia, którą ma zamiar opublikować, ma być jej ustosunkowaniem się do wcześniejszej publikacji i opowiadać o życiu w Białym Domu. Jedno jest pewne, Donald Trup, który z entuzjazmem odniósł się do decyzji swojej żony, raczej nie ma się czego obawiać. Jak do tej pory jest to jedyna pewna informacja o planach na przyszłość Melanii Trump.

ZOBACZ TEŻ: Wszystkie żony Donalda Trumpa, czyli prawdziwa amerykańska "Dynastia" w realu