Nowa płyta Meli Koteluk

Po dłuższej przerwie wraca do muzycznej gry Mela Koteluk, jedna z bardziej interesujących wokalistek młodego pokolenia. Jej melodyjne przeboje, z poetyckimi słowami szybko zapadają w pamięć. Singiel "Odprowadź" to sygnał, że Koteluk wraca po dłuższej nieobecnoścno i jednocześnie zapowiada nowy album "Migawka". Na płycie znajdzie się jedenaście piosenek, które powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Utwór "Odprowadź" wyłonił się zimą, podczas wspólnych prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.

To był dobry czas - pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst Odprowadź w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem. , mówi Mela Koteluk. 

Nowy kawałek Meli Koteluk to hołd dla modnego stylu vintage, z mocno teatralnym, retro teledyskiem. Całość jest bardzo w stylu, do którego przyzwyczaiła nas swego czasu wokalistka - delikatny, ale słyszalny kobiecy głos w muzyce. Czy to będzie kolejny hit jesieni?