Meghan Markle zdradziła płeć swojego dziecka?

Spekulacje na temat płci dziecka Meghan Markle trwają już od momentu ogłoszenia przez Pałac Kensington, że księżna Sussex spodziewa się potomka. Sama zainteresowana, ani nikt inny z rodziny królewskiej nie komentuje jednak tych doniesień. Zgodnie z przyjętą na dworze tradycją, płeć royal babies jest utrzymywana w tajemnicy aż do samego dnia narodzin i nie znają jej nawet rodzice dziecka. Tak miało być w przypadku Kate Middleton, która do ostatniej chwili nie wiedziała, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Wszystko wskazuje jednak na to, że Meghan Markle nie zamierza stosować się do tej reguły.

Dziecko Meghan Markle: jakiej będzie płci?

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznej prasy, Meghan nie tylko zna płeć swojego dziecka, ale również nie stara się specjalnie tego ukryć. Według nieoficjalnych informacji Meghan Markle urodzi dziewczynkę, co zdają się potwierdzać niektóre wypowiedzi i zachowania księżnej. Podczas ostatniej wizyty w Birkenhread przyszła mama zapytała 11-letnią dziewczynkę o to, jakie imię wybrałaby, gdyby urodziła się jej córka. 11-latka odparła, że pewnie byłaby to "Amy", a Meghan dodała, że wobec tego "muszą to rozważyć". To wystarczyło, by na nowo uruchomić machinę medialnych spekulacji.

Meghan Markle urodzi dziewczynkę?

W Dzień Kobiet Meghan Markle znów dolała oliwy do ognia. Podczas panelu dyskusyjnego z udziałem feministek, księżna Sussex znów potwierdziła doniesienia dotyczące płci dziecka. Zapytana o to, jak się czuje z coraz większym brzuszkiem, odparła:

- Bardzo dobrze. To zabawne, kilka tygodni temu, oglądałam na Netfliksie film dokumentalny o feministkach, i jedną z rzeczy, które mówiły podczas ciąży było: „Czuję, że rośnie we mnie feministka”. 

Zaraz po tym zdezorientowana zaczęła się tłumaczyć. Powiedziała, że niezależnie od tego, czy się urodzi chłopiec, czy dziewczynka, wychowa dziecko w duchu walki o równouprawnienie.

Meghan Markle: kiedy poród?

Meghan Markle powita swoje dziecko na świecie w kwietniu albo na początku maja. W przeciwieństwie do Kate Middleton, Meghan nie będzie rodzić w szpitalu St. Mary's, tylko w Frimley Park Hospital w Surrey. Podczas porodu księżną będzie się opiekować doświadczona doula oraz sztab chirurgów, pediatrów, położnych, anestezjologów, neonatologów i ginekologów.