Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: "to był bardzo szczęśliwy rok"

Dla jednych ten rok nie należał do, delikatnie mówiąc, udanych, za to dla Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, to był rok, w którym spełniły się ich marzenia i para wzięła ślub, co odbiło się głośnym echem w sieci. Dziennikarka i podróżniczka opublikowała właśnie swoje zestawienie ulubionych zdjęć z jej profilu instagramowego tzw. "Best nine 2020". Okazało się, że to właśnie wspólne zdjęcia pary otrzymały najwięcej lajków od obserwatorów - zwłaszcza te, z tegorocznej kameralnej ceremonii ślubnej. To tylko kolejny dowód na to, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą jedną z ulubionych znanych par. 

"Oto Wasze ulubione zdjęcia z mojego profilu w roku 2020. Widzę, że moja rodzina i nasze zmagania z kwarantanną całkowicie zdominowały mój profil na instagramie! Dziwny to był rok. Ale dla nas mimo wszystko BARDZO SZCZĘŚLIWY!"

Zobacz też: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. „Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic.”

Martyna Wojciechowska: jak czule zwraca się do Przemka Kossakowskiego?

Każda informacja dotycząca związku Martyny i Przemka jest szeroko komentowana przez obserwatorów i media. Trzeba przyznać, że para jest oszczędna w osobiste wyznania na temat ich związku i rodzinnych planów. Wiemy, że poznali się w 2018 roku, w studiu "Dzień Dobry TVN", wymienili numerami telefonu, ale odezwali się do siebie dopiero pół roku później. To było jak bomba z opóźnionym zapłonem, bo od tamtego czasu podróżnicy są nierozłączni. Długo trzymali swój związek w tajemnicy, tak jak datę ceremonii ślubnej. Parze zdarzają się jednak co rusz jakieś "małe wpadki", które ujawniają charakter ich relacji, której można pozazdrościć. Czułe słówka, szacunek, wsparcie w podjętych wyzwaniach, których w ich życiu nie brakuje. 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska wzięła ślub. Pokazała przepiękne zdjęcia ze ślubu na Instagramie. Jedno skradło nasze serce!

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcie Przemka Kossakowskiego, zachęcając obserwatorów, by zagłosowali na jej "osobistego męża" nominowanego w kategorii "Osobowość telewizyjna" w plebiscycie Telekemar. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że przy okazji Martynie wymsknął się mały intymny sekret - zwrot, jakim czule zwraca się do Przemka Kossokowskiego - "Koska". To było jak woda na młyn zachwyconych tym internautów. 

"Chciałabym z radością Was poinformować, że mój Osobisty Małżonek Przemek Kossakowski, (Uwaga! To ten po lewej!) został NOMINOWANY DO TELEKAMERY 2021 w kategorii OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA.
Tak się składa, że trzy razy odbierałam statuetkę w tej kategorii i byłoby miło gdybyśmy zachowali w tej kwestii rodzinną tradycję.
Możecie w tym pomóc ODDAJĄC SWOJE GŁOSY
Gratuluję wszystkim nominowanym, ale z przyczyn osobistych ja głosuję na Koskę!"