Maria Dębska rozwiodła się z Marcinem Bosakiem?

Plotki o rozstaniu lubianej w showbiznesie pary Marii Dębskiej i Marcina Bosaka pojawiły się już jakiś czas temu. Serwisy plotkarskie w grudniu informowały, że Marcin Bosak złożył pozew o unieważnienie małżeństwa z Marią Dębską.

Bosak i Dębska od początku chronili swoją prywatność. W ich mediach społecznościowych nie znajdziecie zdjęć pary w romantycznych uściskach, jak to robią inne gwiazdy. Oni nie szukali rozgłosu i cenili sobie prywatność. Maria Dębska i Marcin Bosak pobrali się w sierpniu 2020 roku. Ponad rok później pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich małżeństwie.

W grudniu 2021 tygodnik "Na Żywo" donosił:

Marcin Bosak złożył pozew o rozwód i czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Musi uzbroić się w cierpliwość, bo to może potrwać wiele miesięcy.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom tabloidu, Marcin Bosak i Maria Dębska są już po rozwodzie.

Aktorska para rozwiodła się w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi podczas pierwszej rozprawy, 1 marca - informuje "Na Żywo".

Na razie Maria Dębska i Marcin Bosak nie odnieśli się do tych doniesień. Chociaż znając podejście pary do mediów, nie oczekujemy, że to kiedykolwiek nastąpi.

To Cię może zainteresować: