Wzruszający post Małgorzaty Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - polska aktorka, znana między innymi z roli Grażynki Lubicz w popularnym serialu „Klan” - ma za sobą ciężki czas. Pod koniec lutego 2020 roku musiała pożegnać swojego ukochanego męża, również aktora, Pawła Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wiele razy wspominała zmarłego męża, między innymi w instagramowym poście, udostępnionym 1 listopada z okazji Wszystkich Świętych.

Pierwsze Boże Narodzenie bez Pawła Królikowskiego

Święta Bożego Narodzenia, będące najbardziej rodzinnym okresem w roku, sprawiają, że jeszcze bardziej tęsknimy za tymi, którzy odeszli. To czas, w którym zatrzymujemy się, myślimy częściej, wspominamy. Właśnie dlatego znana aktorka zamieściła bożonarodzeniowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Małgorzatę Ostrowską-Królikowską pozującą na tle choinki. Fani zwrócili uwagę na wzruszający podpis, zawierający wiersz księdza Jana Twardowskiego:

- Ostatnia niedziele adwentu, zostało już tylko kilka dni czekania... Na ten czas polecam wiersz księdza Jana Twardowskiego pt. „Czekanie”

„Popatrz na psa uwiązanego przed sklepem
o swym panu myśli
i rwie sieę do niego
na dwóch łapach czeka
pan dla niego podwórzem łąką lasem domem
oczami za nim biegnie
i tęskni ogonem,
pocałuj go w łapę
bo uczy jak na Boga czekać”

Zobacz też: Żona Pawła Królikowskiego w wywiadzie dla "Gali": "Wcale nie chcę być silna"

Wydaje się, że to nie przypadek, że na ten wyjątkowo trudny czas w rodzinie Królikowskich aktorka wybrała właśnie ten wiersz.

Internauci nie kryją zachwytu nad wzruszającym zdjęciem Małgorzaty Królikowskiej

Fani aktorki wyrażają swój zachwyt i komplementują artystkę w komentarzach.

- Pięknie Pani wygląda, tak promieniście. To specyficzny czas, bo niesie ze sobą jednocześnie nowe i zamyka stare.

- Jakie to piękne, ale przynoszące smutną refleksję.

- Piękny wiersz. Idealny na ten czas. – komentują wzruszeni obserwujący Małgorzaty Ostrowskiej- Królikowskiej.

Zobacz też: Jak spędzić Święta Bożego narodzenia w tym roku? Przede wszystkim bezpiecznie. Zapytaliśmy o to także Agatę i Piotra Rubików

Aktorka uświadomiła fanom, co jest prawdziwą esencją Świąt Bożego Narodzenia. Czasami pomiędzy bieganiem za prezentami, ubieraniem choinki i przygotowywaniem świątecznych potraw, zapominamy o tym, co najważniejsze w tym okresie. O ludziach, których kochamy i z którymi spędzimy ten czas lub też o tych, których będziemy w tym okresie szczególnie wspominać.

Zobacz także:

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś wraca na Święta do Polski. Niewiele osób wiedziało o ciąży. Rodzina się powiększyła!