Magdalena Lamparska jest w ciąży

Magdalena Lamparska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Tylko w tym roku mogliśmy ją oglądać w aż trzech hitach Netflixa  - „Jak pokochałam gangstera”, „365 dni: ten dzień” i „Poskromienie złośnicy”. W rozmowie z kobietą.pl aktorka przyznała, że w tak zabieganym czasie bardzo ważne jest dla niej znalezienie czasu dla rodziny. Jej mężem jest Bartek Osumek, podróżnik dziennikarz i przewodnik turystyczny. Para pobrała się sześć lat temu. Ich drugi ślub odbył się w 2019 roku w Watykanie. W 2017 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Magdalena Lamparska na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia z mężem i pięcioletnim synem, Tymoteuszem. Teraz za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła, że ich rodzina wkrótce się powiększy! 

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. „Stan błogosławiony” nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? - napisała aktorka. 

Magdalena Lamparska na nowym zdjęciu z ciążowym brzuszkiem

Magdalena Lamparska należy do grona gwiazd, które dość mocno chronią swojej prywatności. Aktorka rzadko wypowiada się w mediach na temat swojej rodziny, a w mediach społecznościowych skupia się na promowaniu nowych projektów. 

22 czerwca gwiazda ogłosiła za pomocą Instagrama szczęśliwą nowinę. Aktorka i jej mąż spodziewają się drugiego dziecka. Z tej okazji Lamparska zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcia z uroczej i bardzo klimatycznej sesji ciążowej. Na najnowszym zdjęciu widzimy aktorkę z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem, którą czule całuje partner. 

Dziękujemy Wam z całego serca za życzenia i gratulacje. Ps. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, a w szczególności dla Ciebie Kochanie @bartekosumek – napisała pod zdjęciem z sesji ciążowej aktorka.