99-letnia modelka 

Piękno nie ma wieku, a ta 99-letnia kobieta jest na to żywym przykładem. Twarz Helene Simon pojawiła się na Instagramie popularnej, amerykańskiej marki kosmetycznej Saie, której założycielką jest wnuczka kobiety, Laney Crowell. Zdjęcie, na którym uśmiechnięta seniorka pozuje w szmaragdowej biżuterii, zebrało ponad 2 tysiące polubień:

Oto Nanna!

To pierwsza, 99-letnia modelka kosmetyczna na świecie i babcia założycielki marki. Jest też największą fanką produktów Saie.

Nanna codziennie używa koloryzującego kremu Slip Tint, Maskary 101 i różu Dew Blush. Co najbardziej kocha w Saie? To, że kosmetyki są łatwe w aplikacji i dogłębnie odżywiają jej skórę.  - czytamy w opisie pod zdjęciem kobiety.

"To najsłodsza rzecz, jaką widziałam", "Nanna jest przepiękna!", "Prosimy o więcej" - to tylko część komentarzy od zachwyconych internautek, które pojawiły się pod postem. Okazuje się, że Helene w pierwszej chwili nie była skora do spróbowania swoich sił w nowej branży.

Zobacz też:

"Nie oceniaj. I nie przejmuj się drobiazgami"

Początkowo, Helene nie zgodziła się na propozycję wnuczki, jednak po namowach okazało się, że jest stworzona do nowej roli. Piękne zdjęcia i filmiki z udziałem Nanny pojawiają się regularnie na profilu marki, a seniorka pozowanie w reklamach traktuje jako swego rodzaju misję - reprezentowania dojrzałych kobiet w mediach. Sekret jej pogodnej prezencji, to podobno odpowiednie podejście do życia. "Nie oceniaj. I nie przejmuj się drobiazgami" - brzmi motto kobiety.