Najczęściej oglądany serial Netflixa w czerwcu

Portal TV Time przygotował listę najczęściej oglądanych seriali na platformach streamingowych. Portal uwzględnił w swoich statystykach zjawisko binge-watchingu, czyli oglądania kilku odcinków danej produkcji jednym ciągiem. W tym zestawieniu na pierwszym miejscu znalazł się serial Netflixa "Lucyfer".

Co ciekawe "Lucyfer" wyprzedził takie popularne seriale jak "Gra o tron", czy "Przyjaciele". To pokazuje, że ostatni 8. sezon "Gry o tron" nie do końca spodobał się fanom i czuli oni niedosyt zakończenia tej produkcji. To zapewne tłumaczy fakt, że serial znalazł się na trzecim miejscu w zestawieniu.

"Lucyfer" najczęściej oglądanym serialem Netflixa

"Lucyfer" to przewrotny serial o przygodach diabła, który porzucił funkcję Władcy Piekieł i zamieszkał w Los Angeles, gdzie otworzył luksusowy klub nocny. Jego niesamowite przygody i znajomość z detektyw Chloe Decker wciągnęła widzów w wielu krajach.

Niedawno ogłoszono, że powstanie 5 sezon serialu "Lucyfer", który będzie jednocześnie ostatnią serią przygód diabła i jego przyjaciół. Jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie miał premierę finałowy sezon serialu, ale fani już nie mogą doczekać się zakończenia tej historii.