Lara Gessler rozbiła bank tym zdjęciem! Wygląda obłędnie!

Lara Gessler, tak jak jej mama - Magda Gessler, kocha gotować i z kuchnią związała swoje zawodowe życie. Nie wiemy więc jak to robi, że jej sylwetka nie zdradza tej wielkiej miłości do dobrej kuchni. 

Ostatnie zdjęcie, które wrzuciła na swój instagramowy profil, zachwyciło internautów. Gwiazda zwykle wrzuca zdjęcia z dzieckiem, partnerem, w casualowym stroju, podczas codziennych rodzinnych wydarzeń. Tym razem Lara Gessler pokazała się w superseksownej mini sukience, botkach na szpilce i rajstopach, które podkreśliły jej obłędne nogi. To, że na zdjęciu Lara Gessler łakomie zajada pączka, tylko sprawiło, że zdjęcie jest jeszcze bardziej apetyczne!

My zakochałyśmy się w tych rajstopach. Nie ma się już co dłużej oszukiwać, że wraz z jesiennymi chłodami, powinnyśmy zapomnieć o wyjściach z gołymi nogami. Ale dla takich rajstop, jakie założyła Lara Gessler, jesteśmy w stanie zmienić zdanie. Model w delikatne kropki przypomina francuski szyk prosto z pokazów YSL, a pochodzi z kolekcji polskiej marki Fiore.

PS. Oprócz rajstop, Lara Gessler przekonała nas też na pączki.