Co znajdziemy w kolekcji Heidi Klum dla Lidla?

Kolekcja „Heidi & The City” ma być dedykowana miejskiemu szykowi, który pasuje do stylu niemieckiej super modelki Heidi Klum. W kolekcji dla Lidla znajdziemy więc ”: blezer w panterkę, delikatne topy, modne bomberki, dopasowane jeansy, subtelną koronkę, rockową skórę. W dość mocnych kolorach – od jaskrawego niebieskiego po bardziej stonowaną barwę koniaku.

Pojawią się też płaszcze w panterkę czy srebrne spódnice dla fanek trendów w modzie (inspirowanych Nowym Jorkiem, a więc będzie eklektycznie). W skład kolekcji wchodzą też wieczorowe torebki na łańcuszku, botki na jesień z Lidla i czółenka w panterkę na jesień.

Heidi Klum dla Lidl ceny

Biorąc pod uwagę poprzednie kolekcje marek dla Lilda, ceny nie będą wysokie. Za większość ubrań i dodatków zapłacimy do 100 zł. Rozpiętość cenowa całej kolekcji to 25 do 200 złotych. Droższe będą płaszcze i bomberki.

Kiedy pojawi się w sklepach kolekcja Heidi Klum dla Lidla?

Kolekcja „Heidi & The City” trafi do sprzedaży 18 września. Będzie ona dostępna w ponad 600 sklepach Lidl w Polsce. Całość dostępna będzie w rozmiarach od 34 do 44, buty od 36 do 41. Łącznie kolekcja pojawi się w 28 krajach – w ponad 10 tys. sklepów stacjonarnych Lidl oraz trzech sklepach internetowych sieci.

Kupicie coś z kolekcji Heidi Klum dla Lidla?