Wyprzedaże letnie w Zarze kiedy będą? 

Sezon letnich wyprzedaży lato 2019 ruszył w najlepsze. Aktualnie trwają wyprzedaże w Massimo Dutti (warto tam upolować dobrej jakości marynarkę czy buty). Mango i H&M oraz H&M Home (gratka dla łowców ładnych dodatków do wnętrz). Wyprzedaże letnie to okazja do przemyślenia swojej szafy i zainwestowania w ubrania, które zostaną z nami na dłużej. Warto więc trzymać się zasady, która mówi "nie podążaj ślepo za trendami". Zanim ruszysz na łowy w czasie letnich obniżek, przejrzyj dokładnie czego potrzebujesz. Nowe, niezniszczalne jeansy? Marynarka na jesienny sezon? Biżuteria? Zrób listę i zacznij buszowanie po sklepach (ważne! weź ze sobą gotówkę, płacąc kartą można łatwo wydać więcej, niż się planowało). 

Wiele z was zapewne z niecierpliwością czeka na przeceny w Zarze i innych sklepach Inditexu. Wiele wskazuje na to, że wyprzedaże w Zara, Uterque czy Zara Home ruszą jutro, tj. 21. czerwca 2019. Istnieje sposób na sprawdzenie dokładnej daty startu obniżek w Zara.

Jak sprawdzić przeceny w Zarze? 

Jak się dowiedzieć o przecenach w Zarze przed innymi? Pomijając oczywiste sygnały jak inne rozmieszczenie towarów na półkach i wieszakach, warto zapisać się, a potem śledzić na bieżąco newsletter Zara, sieciówka ogłasza rozpoczęcie wyprzedaży 24 godziny wcześniej. Co więcej, Kilkanaście godzin przed startem wyprzedaży w klepach Zara w Europie, warto odwiedzić stronę Zary z Emiratów Arabskich. Tam przeceny wrzucane są chwilę wcześniej (możecie sprawdzić czy upatrzona przez was wcześniej rzecz będzie miała etykietę Sale oraz przeliczyć w kalkulatorze walutowym rabat). 

Szykujecie się już na zakupy?