Katarzyna Nosowska i Miuosh: wspólny singiel "Joystick"

Katarzyna Nosowska, która niedawno powróciła z płytą "Basta", zresztą świetnie przyjętą przez słuchaczy, tym razem zaskoczyła wszystkich fanów. Artystka nagrała bowiem swój nowy singiel "Joystick" wspólnie z raperem, znanym jako Miuosh.

Katarzyna Nosowska zaprezentowała swój nowy singiel "Joystick", pisząc: "Świat zewnętrzny każdego dnia dwoi się i troi, żeby złapać za końcówkę motka energii, by ciągnąć i ciągnąć, aż do poczucia całkowitej jej utraty. Często, zbyt często, daję się na to nabrać… Kawałek, który dziś oddajemy w Wasze ręce, opowiada o tym, że bezpieczne miejsce mamy w sobie, że warto bywać w sobie jak najczęściej"

Singiel Katarzyny Nosowskiej "Joystick" was zaskoczy

Słowa do singla "Joystick" Katarzyna Nosowska napisała wspólnie z Miuoshem. "Ty się wściekaj, że nie masz dostępu. Tu ojczyzna, ja jej prezydentką. Ze stolicą, co mieści się w sercu. Ja, ja, ja moje centrum." (...) "I pcham tak dalej swój wózek, za którym wyrosłem, tak pięknie. Z dala od pomysłów, wróżek i tego co tak żałosne. Mówią, że ciężko pewnie, nie chcę dzielić się tym jakie to proste. Nic Was nie wkurwia bardziej niż ja, chyba że rap... u Nosowskiej."

Do singla "Joystick" powstał teledysk autorstwa Tomka Kuczmy, Bartosza Lisa i Mikołaja Kuli, który przenosi nas w świat gier z lat 90. "Joystick" Katarzyny Nosowskiej i Miuosh jest dostępny w serwisach streamingowych na rozszerzonej wersji ostatniego albumu artystki - "Basta". 

Katarzyna Nosowska już z początkiem lutego wyruszy w trasę koncertową, podczas której odwiedzi osiem polskich miast: Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Łódź, Bielsko-Biała. Jak zapowiada artystka podczas występów nie zabraknie niespodzianek i nowości.