Kasia Smutniak wyszła za mąż

Kasia Smutniak wzięła ślub w tajemnicy z producentem filmowym Domenico Procacciego. O ślubie polskiej aktorki i modelki rozpisują się dzisiaj włoskie media. Jak informuje stacja telewizyjna Sky TG24 nawet zaproszeni goście nie wiedzieli, że wezmą udział w tak wyjątkowej uroczystości. Myśleli, że są zaproszeni na imprezę z okazji 40. urodzin aktorki.

Wszyscy byli przekonani, że niespełna miesiąc po urodzinach aktorki wezmą udział w wydanym z tej okazji przyjęciu. Tymczasem ku ich wielkiemu zdumieniu okazało się, iż zaproszeni zostali w ten sposób na ślub, zorganizowany w sekrecie w willi filmowej pary w miasteczku Formello pod Rzymem - relacjonuje włoska stacja.

Jak wyglądała Kasia Smutniak na swoim ślubie?

Kasia Smutniak w tym wyjątkowym dniu postawiła na styl boho. Według stacji modelka poszła do ślubu boso, w zwiewnej sukience i wianku na głowie. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć najbliższych pary. Wśród gości było dużo osób z branży filmowej, ponieważ mąż Kasi Smutniak jest producentem filmowym.

Para poprosiła, żeby zamiast prezentów ślubnych goście wpłacili pieniądze na rzecz założonej przez nią organizacji dobroczynnej dedykowanej pamięci jej zmarłego męża Pietro Taricone.

Kim jest mąż Kasi Smutniak - Domenico Procacci?

Kasia Smutniak już od ośmiu lat jest związana z producentem filmowym 59-letnim Domenico Procaccim, z którym ma 5-letniego syna Leone. Aktorka ma również 15-letnią córkę Sophie z poprzedniego małżeństwa z aktorem Pietro Taricone, który tragicznie zmarł w wypadku na spadochronie.

Chociaż para jeszcze nie pochwaliła się informacją o ślubie, to goście opublikowali na Instagramie zdjęcia, które potwierdzają informacje włoskich mediów o ślubie aktorki z producentem filmowym.

Gratulujemy Kasi Smutniak i życzymy samych szczęśliwych chwil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@vanityfairitalia #inedicola photo @driuandtiago

Post udostępniony przez KasiaSmutniak (@lasmutniak) Kwi 21, 2018 o 12:37 PDT