Julia Pietrucha pojawiła się na scenie festiwalu w Sopocie i zrobiła sensację

33-letnia Julia Pietrucha nie pojawia się na ściankach i zdecydowanie rzadko można ją zobaczyć na branżowych imprezach. Piękna gwiazda żyje spokojnym życiem, który dzieli pomiędzy wychowanie 4-letniej córki Gai, podróże kamperem z nią oraz tworzenie muzyki. Gdy się już gdzieś pojawia, zazwyczaj budzi więc duże zainteresowanie. Nie tylko ze względu na sposób życia tak odmienny od większości gwiazd, ale także ze względu na swoją nieprzeciętną urodę.

Julia Pietrucha to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd, która zbiera komplementy za swoją naturalną i eteryczną urodę. Nie inaczej było podczas jej występu na sopockim festiwalu. Pietrucha wystąpiła na scenie wraz z zespołem Kwiat Jabłoni. Występ tych artystów uznawany jest za jeden z najbardziej magicznych. Trudno było też oderwać wzrok od zjawiskowej Julii. Piosenkarka w sięgających talii blond karbowanych włosach i w długiej niebieskiej sukni z rozcięciem wyglądała jak bajkowa syrena!

East News

Sukienka, która zebrała tyle pochwał to projekt polskiej marki. Jakiej?

East News

W zjawiskowej sukni wyglądała jak syrena. To projekt polskiej marki!

Długa niebieska sukienka z dekoltem, na cienkich ramiączkach i z głębokim, zmysłowym rozcięcieciem, to projekt polskiej marki The Odder Side. Zjawiskowy model, w którym Julia Pietrucha wyglądała jak syrena, nosi nazwę Penelope i kosztuje 629 zł. Zła wiadomość jest taka, że każda kolekcja tej polskiej marki sprzedaje się na pniu - trudno się z resztą dziwić. Dziś o Julii Pietrusze i jej minimalistycznej, ale robiącej wrażenie błękitnej sukience mówią wszyscy.

The Odder Side

Zobacz także: