Joanna i Jacek Kurski czekają na narodziny córki: wybrali już imię

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. W ostatnich miesiącach swoje pociechy powitało na świecie wiele gwiazd, m.in. Aleksandra Hamkało, Anna Lewandowska czy Małgorzata Rozenek. Już w kwietniu do grona świeżo upieczonych mam dołączy Joanna Kurska, żona prezesa TVP. W wywiadzie z Super Expressem, kobieta zdradziła, jak na imię będzie mieć córka pary.

Jacek Kurski i jego żona Joanna poznali się w 2016 roku w Telewizji Polskiej. Wówczas ukochana prezesa pełniła rolę dyrektor programowej. Po ślubie z Jackiem Kurskim, zakończyła współpracę z TVP. Para stanęła na ślubnym kobiercu dwukrotnie, po raz pierwszy w Urzędzie Stanu Cywilnego i ponownie w kościele w Łagiewnikach. Odkąd para potwierdziła, że spodziewa się dziecka, ciąża Joanny Kurskiej stała się jednym z najgłośniejszych tematów w polskim show-biznesie. Szczęśliwa przyszła mama ostatnio zabrała głos i przyznała, że ciąża bardzo jej służy:

Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie możemy się doczekać naszego maleństwa.

Przeczytaj także: Joanna Klimek: kim jest żona Jacka Kurskiego, z którą były prezes TVP wziął drugi ślub kościelny?

Jacek Kurski: „Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje”

Super Express podaje, że przyszli rodzice wybrali już imię dla dziecka. Ich córka otrzyma imię po ukochanej mamie Jacka Kurskiego, która zmarła w 2016 roku. Prezes TVP wspomina, że w ciężkich chwilach, gdy jego mama trafiła do szpitala, mógł liczyć na duże wsparcie ukochanej.

Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córeczka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej - w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola - Anna Klara Teodora.

Przeczytaj również: Joanna Klimek Kurska - żona Jacka Kurskiego zdradziła, jak wygląda ich małżeństwo. Co prezes TVP przynosi żonie do łóżka?