Aleksandra Kwaśniewska w ogniu niedyskretnych pytań

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z tych gwiazd, która ciągle musi "tłumaczyć się" z faktu, że nie ma dzieci. Oczywiście nie musi tego robić, ale znając temperament Oli Kwaśniewskiej, nie pozostaje ona obojętna na wścibskie pytania i komentarze na jej Instagramie. 

Jakiś czas temu gwiazda w rozmowie z Plejadą odniosła się tego tematu mówiąc: "Wychodzę z założenia, że życie prywatne z nazwy nawet jest "prywatne" i uważam, że nie mam potrzeby, żeby wzbudzać jakieś specjalne emocje i je podsycać. Wolałabym, żebym to ja decydowała o tym w jaki sposób, kiedy i komu przekazuję informacje ze swojego życia prywatnego i żeby to w żaden sposób nie było ode mnie wymuszane". Jednak to nie uciszyło dociekliwych Internautów.

Zobacz także: Ola Kwaśniewska dosadnie odpowiada na komentarz Internautki o ciążę i dzieci

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na komentarze o brak dzieci

Ostatnio na Instagramie córki byłego prezydenta obok selfie z mężem pojawił się kolejny komentarz:

Wszyscy piszą, jak piękni jesteście. A nikt nie zwróci uwagi, że już tyle lat po ślubie, latka lecą, młodsi nie będą, a dzieci brak.

Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała w mistrzowski sposób:

Są tu bowiem, w znakomitej przewadze, inteligentni ludzie, którzy słusznie zakładają, że ja prawdopodobnie wiem, że nie mam dzieci.

Można się spodziewać, że dociekliwi nadal pozostaną dociekliwi i żaden przytyk ich nie uciszy, bo pytania tego typu to kwestia wychowania i kultury.

Z podobnymi pytaniami o macierzyństwo przez lata spotykała się Grażyna Torbicka, która w wywiadzie dla "Życia na gorąco" stanowczo powiedziała:

Zobacz także:

Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa.

Zobacz także: Grażyna Torbicka ostro ucina dyskusję o tym, dlaczego nigdy nie została matką. Takiej jej nie znacie!