Grażyna Torbicka opublikowała zachwycające zdjęcie na Instagramie! Aż trudno uwierzyć, że gwiazda obchodzi 63. urodziny! 

"Klasa, szyk, elegancja, prawdziwość", skomentowała obserwatorka pod ostatnim instagramowym zdjęciem Grażyny Torbickiej. My dodałybyśmy jeszcze ogromny profesjonalizm i wiedza. Bo Grażyna Torbicka to nie tylko dziennikarka i prezenterka, ale ikona

Dodatkowy zachwyt budzi jej dojrzała uroda. Grażyna Torbicka wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał, aż trudno uwierzyć w to, że legendarna prezenterka skończyła 24 maja 63. lata

Grażyna Torbicka nie często dzieli się w sieci swoim prywatnym życiem. Zwykle publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, które dokumentują jej zawodowe osiągnięcia. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Grażyna Torbicka opublikowała bardzo naturalne i niepozowane zdjęcie w dniu swoich 63. urodzin, subtelnie dając do zrozumienia swoim obserwatorom, że tego dnia wypada jej święto. Jak wygląda znana dziennikarka? My jesteśmy zachwycone! Oby więcej takiej elegancji i klasy w sieci!