Najmodniejsza koloryzacja 2021: Glowing bronze

Po wielu świątecznych i sylwestrowych szaleństwach na naszej głowie, pora na coś prostego, ale równie pięknego i stylowego. Glowing bronze to najnowszy trend, który już teraz zdobył przychylność wielu gwiazd. Nie tylko doda Ci blasku i rozświetli Twoją cerę, ale też sprawi, że będziesz wyglądać młodziej i promienniej.

Co istotne, ta koloryzacja pasuje praktycznie każdej z nas. Najlepiej sprawdza się u brunetek i szatynek, będących posiadaczkami ciepłego typu urody. Jeżeli mamy wątpliwości, najlepiej osobiście zapytać fryzjera o to, czy ten trend pasuje właśnie nam. Dobrze dobrany odcień glowing bronze nie tylko odejmie nam lat, ale też doda charakteru.

Zobacz też: Plopping- ten sposób na loki bez puszenia i plątania bije rekordy popularności. Na czym polega?

Najnowszy trend 2021: Jak uzyskać efekt glowing bronze?

Glowing bronze uzyskuje się poprzez zmieszanie ze sobą dwóch różnych odcieni brązu. Pierwsza warstwa, pełniąca funkcję tak zwanej bazy, powinna być w kolorze ciemniejszego brązu. Ten odcień należy nałożyć na całą długość pasm naszych włosów. Następnym krokiem jest aplikacja jaśniejszego odcienia. Nakładamy go jedynie na wybrane przez nas pasma, tak aby uzyskać efekt świetlistego brązu. Ważne jest, aby odcień jaśniejszy różnił się od ciemniejszego zaledwie o parę tonów, tak aby nie wyglądało to sztucznie. Dla naturalnego efektu najlepiej jest zrezygnować z platynowych blondów i innych dużo jaśniejszych odcieni. Jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności fryzjerskich, lepiej udać się do specjalisty, który bez problemu wykona tę koloryzację.

Zobacz też: Peeling trychologiczny - najlepszy sposób na wypadanie i przetłuszczanie się włosów. Jak go zrobić?

Świetlisty brąz: trend, który pokochały gwiazdy

Pomimo tego, że minęło zaledwie kilka dni nowego roku, glowing bronze już jest uważany za najmodniejszą koloryzację 2021 roku! Wszystko dzięki stylowemu doborowi odcieni, który idealnie podkreśli naszą urodę. Nic dziwnego, że tak wiele celebrytek zakochało się w świetlistym brązie. Wśród gwiazd, u których mogliśmy zaobserwować najnowszy trend wskazuje się między innymi na księżną Kate Middleton, czy Kim Kardashian. Zobacz naszą galerię i zaczerpnij inspiracji.