Gisele Bundchen w wieku 19 lat zrobiła ogromny skok w modelingowej karierze. Podpisała kontrakt ze znaną i lubianą firmą bieliźnianą, Victoria’s Secret. Zarabiając mnóstwo pieniędzy i czując się dobrze w swojej skórze, modelka pozostała we współpracy z marką, biorąc udział w jej pokazach. W 2006 roku zaczęło jednak coś się zmieniać. 

- Przez pierwsze pięć lat czułam się komfortowo prezentując seksowną bieliznę, ale z biegiem czasu czułam się coraz gorzej, gdy byłam fotografowana, mając na sobie tylko bikini lub stringi - wyznaje po latach Gisele Bundchen.

Photo: Instagram

Zobacz też:

Piękna córka Gisele Bundchen odtworzyła słynne zdjęcie mamy

Piękna modelka wychowuje synka z zespołem Downa. Ta historia wzrusza do łez

Zobacz także:

Gisele Bundchen - burzliwa kariera aniołka Victoria’s Secret

Wymagania czasowe i nadmierny wysiłek mocno odbiły się na zdrowiu i życiu prywatnym Gisele Bundchen. W swojej książce ujawniła, że zmagała się z atakami paniki, które skłoniły ją do próby samobójczej.

W rozmowie z „People” gwiazda powiedziała, że właśnie wtedy postanowiła dokonać w całym swoim życiu fundamentalnych zmian.

- Paliłam papierosy, piłam butelkę wina i trzy mocne frappuccino każdego dnia i rzuciłam wszystko w jeden dzień. Pomyślałam, że jeśli jest to w jakikolwiek sposób przyczyną bólu w moim życiu, to musi odejść - powiedziała Gisele Bundchen.

Przeczytaj też:

Kiedy miała 2 lata, ojciec oblał ją kwasem. Dziś robi karierę modelki

Chrissy Teigen walczy z alkoholizmem

Giselle Bundchen - rodzina jest najważniejsza

Po zakończeniu współpracy z kultową bieliźnianą marką Victoria's Secret Giselle skupiła się na życiu prywatnym. To był moment, gdy modelka skupiła się na swoim związku z Tomem Bradym. W 2009 roku para wzięła ślub, a potem doczekała się dwójki dzieci. Wspólnie wychowywali także dziecko Toma Brady'ego z poprzedniego małżeństwa.

Gisele Bundechen oficjalnie wycofała się z wybiegu w 2015 roku po pokazie Colcci, podczas tygodnia mody w Sao Paulo. Był to koniec ery supermodelki i początek nowego, bardziej skoncentrowanego na rodzinie i miłości życia.

Zobacz także:

Karolina Kurkova - modelka Victoria's Secret - po raz 3 zostanie mamą. Jej nagie zdjęcia w ciąży to mistrzostwo świata!

Jagna Marczułajtis wspomina moment załamania. Chciała popełnić samobójstwo