Fryzura bob dla 40 latki

Jessica Alba, którą znamy z takich hitów, jak „Sin City”, „Przebudzenie” czy „Cień anioła”, w tym roku przekroczyła magiczną 40-stkę. Aktorka jakiś czas temu zdecydowała się na istotne skrócenie włosów - na ostatnich zdjęciach w mediach społecznościowych prezentuje krótkiego, „niesfornego” boba, a my…jesteśmy zachwycone! Bob bez wyraźnie zaznaczonej grzywki, pięknie podkreśla rysy twarzy artystki i wyrównuje jej proporcje. Zobaczcie same:

Pasma zostały tak ścięte, że fryzura prezentuje się dobrze w różnych kombinacjach: z włosami pofalowanymi, z przedziałkiem na środku i z boku. Takie cięcie sprawdzi się zwłaszcza u posiadaczek włosów gęstych.

Komu pasuje bob?

Long bob, short bob, cool girl bob, shaggy bob, a-line bob… rodzajów tego typu cięcia jest całe mnóstwo, co czyni je jednym z najbardziej uniwersalnych i twarzowych. Dobrze dobrany bob potrafi podnieść optycznie owal twarzy, a także zmiękczyć jej rysy: to głównie dlatego jest najpopularniejszą, „odmładzającą” fryzurą. Przy wyborze rodzaju boba, warto zdać się na eksperta - doświadczony fryzjer będzie wiedział, które cięcie podkreśli atuty, których na co dzień nawet nie zauważamy.