Idealnie wytuszowane rzęsy - jak uzyskać wymarzony efekt? 

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy – i pewnie coś w tym jest. Być może właśnie dlatego uwielbiamy, gdy są idealnie podkreślone. Piękne makijaże pobijają ich kolor, a długie, czarne rzęsy nadają głębi spojrzenia. I właśnie ta głębia jest najbardziej pożądanym efektem. Zatopić się w czyichś oczach? Marzenie. Więc jak osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych, zalotnych rzęs? Ta dziewczyna odkryła sposób, który nikomu z nas nie przyszedłby nawet do głowy.

Tusz tuszowi nie równy. Są lepsze, są gorsze – jak z wszystkim na tym świecie, różnie bywa. Okazuje się jednak, że istnieje sposób na to, by już nigdy się tym nie przejmować. Jedna z TikTokerek , Taylor Tripler, zdradziła swój sposób na spektakularnie długie rzęsy. Jak go  osiągnąć? To nic trudnego. Jak sama zauważyła:

Okej, wszyscy nakładacie mascarę źle. Nauczyłam się tej sztuczki kiedy byłam w liceum. Od tamtego czasu maluję się tylko w taki sposób i wszyscy mnie pytają, czy mam sztuczne rzęsy. Patrzcie uważnie...

Zobacz też:

Makijaż pod maseczkę, po którym nie będziesz mieć wyprysków - sprawdzone produkty i triki

 To jedyny sposób na skórę bez niedoskonałości. Na czym polega dwuetapowe oczyszczanie twarzy?

SERUM MIYA - bestseler w polskiej kosmetyczce. Które powinnyśmy wybrać?

Dziewczyna totalnie zrezygnowała z tradycyjnej formy nakładania tuszu. Zamiast rozczesywać rzęsy przy pomocy szczotki, używa samej jej końcówki i nią nakłada tusz, wykonując poziome ruchy. Dopiero po tej czynności zaczyna tradycyjnie aplikować tusz. Radzi także, aby niechciane „ciapki”, które czasami zostają na powiekach, usunąć dopiero, gdy będą już suche.

@_slaybytay_

The delco accent came out strong in this LOL ##gamechanger ##mascarahack ##makeuphackfyp ##fyp ##tryit

♬ original sound - Taylor Tripler

Filmik Taylor obejrzało już ponad 80 tysięcy osób. Wszyscy są zachwyceni efektami, jakie można uzyskać zwykłym tuszem do rzęs. Potwierdzają także w komentarzach, że trik naprawdę działa:

Właśnie to wypróbowałam i OMG, mam niesamowite rzęsy. 

Słuchajcie, to działa - moje rzęsy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze - czytamy

Zobacz też: 

 To jedyny sposób na skórę bez niedoskonałości. Na czym polega dwuetapowe oczyszczanie twarzy?0