Dorota Wellman od ponad trzech dekad tworzy szczęśliwe małżeństwo z uznanym fotografem i fotosistą filmowym, Krzysztofem Wellmanem. W rozmowie z nami dziennikarka ujawniła, co jej zdaniem sprawia, że tak dobrze dogadują się ze sobą i jedynym, dorosłym już synem, Jakubem.  

Jak problemy w związku rozwiązują Dorota Wellman i jej mąż?

Dorota Wellman jest ulubioną dziennikarką milionów Polek i Polaków. W duecie z Marcinem Prokopem, telewizyjnym partnerem, możemy oglądać ją od rana do wieczora. W życiu prywatnym Dorota Wellman również świetnie dogaduje się z mężczyznami. Zwłaszcza tymi szczególnie wyjątkowymi - mężem - Krzysztofem oraz synem Jakubem.

 W rozmowie z naszą dziennikarką, Julią Lubecką Dorota Wellman przyznała, że wierzy w istnienie tajemniczego „sekretu udanego związku”.

Trzeba rozmawiać w związku. Jak ludzie nie rozmawiają to narastają w środku różne rzeczy – podkreśliła.

My dużo ze sobą rozmawiamy i to jest podstawa naszej komunikacji. Nie ma rzeczy, które narastają i rosną jak wrzód na d***e. Szybko rozwiązujemy konflikty, nawet jeśli jest to dość gwałtowne - dodała.

Dziennikarka przyznała, że rozmowa jest remedium na wszelkie problemy, a dobra komunikacja procentuje.

Nasza rodzina żyje rozmową. My zawsze siadamy i gadamy. Gadamy między sobą z mężem, rozmawialiśmy zawsze z naszym synem – stąd też nasze dobre porozumienie z dorosłym już, dojrzałym człowiekiem, jakim jest nasz syn. I dalej gadamy! - powiedziała nam Dorota Wellman.

Dorota Wellman pokreśliła także, że nie uznaje tzw. cichych dni:

Zobacz także:

Potrzeba nieustannego kontaktu i wymiany myśli jest – moim zdaniem - podstawą dobrego związku. Jak ktoś coś ukrywa, ma jakieś żale, ciche dni… Ciche dni to jest wynalazek szatana! Wolę głośne dni – wtedy jest dużo lepiej dla związku. 
 

Zgadzacie się z Dorotą? 

Wideo z Dorotą Wellman znajdziecie również na naszym kanale YouTube:

PRZECZYTAJ TAKŻE: