Za Dorotą Gardias trudny czas w życiu prywatnym. Pod koniec września okazało się, że choruje na nowotwór piersi, później brała udział w aferze dotyczącej fałszowania faktur, a niedawno, po zaledwie kilku miesiącach, rozpadł się jej związek z niejakim Dariuszem Pachtem. Jak nietrudno się domyślić, traumatyczne wydarzenia nie wpłynęły pozytywnie na samopoczucie pogodynki. W najnowszym wywiadzie przyznała, że temat związków - póki co - "przestał dla niej istnieć". Oparcie znajduje w córce, a ukojenie w muzyce.

Z kim była związana Dorota Gardias? Pogodynka nie ma szczęścia w miłości

Dorota Gardias ma za sobą kilka nieudanych związków. Przez kilka lat, do 2011 roku była żoną pilota śmigłowców - Konrada Skóry. Z kolejnym partnerem - Piotrem Bukowieckim ma natomiast córkę Hannę, urodzoną we wrześniu 2013 roku. Dziennikarkę łączona także z podcasterem Dawidem Swakowskim, posługującym się pseudonimem Żurnalista. 

Niedawno Gardias zakończyła kolejną relację. W rozmowie z "Faktem" prezenterka przyznała, że temat związków jest dla niej w tym momencie zamknięty.

Dotknęła pani spraw, które na ten moment są dla mnie bardzo trudne... Temat ten przestał na razie dla mnie istnieć. Na razie odpuszczam... Chciałabym zbudować fajny związek i relację, ale z różnych powodów mi to nie wychodzi - powiedziała dziennikarka.

Gardias odniosła niedawno spory sukces w programie "Mask Singer", po którym zapragnęła nagrać własną piosenkę. Muzyka jest jej odskocznią, która pozwala na chwilę zapomnieć o problemach.

Marzyłam, żeby wydać to w czerwcu, ale nie wiem, czy się uda. Nie mam jednak żadnej presji, tym bardziej że nie robię tego dla sławy, bo już jestem osobą publiczną [...] Śpiewanie traktuję jako odskocznię, ale oczywiście byłoby miło, gdybym mogła występować ze swoim repertuarem. Chciałabym robić swoją muzykę, nawet niszową. Nie zależy mi, żeby tworzyć hit lata (śmiech). Chciałabym, żeby w mojej muzyce brzmiały rytmy lat 80., to ukłon w kierunku Kory, Bajmu, ale wszystko z nowoczesnym brzmieniem - ujawniła "Faktowi".

CZYTAJ TAKŻE: