Co znajdziemy w świątecznej kolekcji ZARA Home? Tradycyjnie nie zabrało ozdób na bożonarodzeniową choinkę, elementów do dekoracji stołu czy tekstyliów. Wszystko okraszone sporą dawką ciepłego złota, ogrzewającej czerwieni oraz stonowanych odcieni bieli, które idealnie wpisują się w styl hygge.

Zachwycają nie tylko poszczególne projekty, ale może przede wszystkim wnętrza domu, który został wybrany do ich zaprezentowania kolekcji na Boże Narodzenie. To stara hiszpańska casa! Widząc zdjęcia z bożonarodzeniowej sesji, bez problemu jesteśmy w stanie sobie wyobrazić to miejsce – drewniane i wiekowe stropy, skrzypiące drzwi i podłogi, ogień tańczący w kominku – cisza, spokój i duch dawnych czasów.

Zachwyca również mocny światłocień – tak charakterystyczny dla malarstwa hiszpańskiego! Dekoracje na Boże Narodzenie z ZARA Home tylko dopełniają to magiczne i nietuzinkowe miejsce. Złote świeczniki w stylu vintage, pięknie zdobione kieliszki, czerwone świece, świąteczne bombki w odcieniach złota, bieli i czerwieni – to wszystko znajdziecie w najnowszej kolekcji hiszpańskiej sieciówki.

Zobacz też:

Dekoracje na Święta w stylu skandynawskim. 5 ważnych elementów

Szwedzkie bułeczki z cynamonem, które umilą nam zimowy czas

Zobacz także:

Dekoracje są tylko tutaj kropką nad i, wisienką na torcie, dopełnieniem i podkreśleniem piękna wnętrza. Zdaje się, że właśnie taką intencję mieli twórcy kolekcji ZARA Home – podkreślić i dopełnić zamiast przytłaczać.

Ze wszystkich projektów dedykowanych na tegoroczny świąteczny sezon nam najbardziej przypadły do gustu dekoracje w pokoju dziecięcym. Drewniane pajacyki, choinki i sanie Św. Mikołaja – to zabawki, które z powodzeniem odnalazłyby się w pokoju ze starą szafą z książki „Opowieści z Narnii”! Ich piękno – mimo upływu czasu – wciąż nas zachwyca. To wszystko podbite kraciastą pościelą, która idealnie wpisuje się w klimat Bożego Narodzenia.

Widząc świąteczną kolekcję ZARA Home, już zaczęłyśmy odliczać dni do Gwiazdki, a Wy?

Zajrzyjcie po moc inspiracji do naszej galerii!