Dlaczego nie warto kontrolować partnera?

Decydując się na wejście w stałą relację, siłą rzeczy rezygnujemy z cząstki swojej wolności na rzecz zobowiązań wobec życiowego partnera. To są tzw. kompromisy, które należy nieustannie podejmować. Oczywiście, nie chodzi o to, aby każdy mógł robić co tylko mu się żywnie podoba, jednak nadmierna kontrola prowadzi do frustracji, a nawet rozpadu nawet długoletnich związków. Tylko jak wyznaczać te granice swobody? I czy w ogóle trzeba to robić? O 5 niepokojących sygnałach, które mogą świadczyć o tym, że nadmiernie kontrolujecie swoich partnerów, mówi Olga Kozyra, ekspertka programu "Ex na plaży" MTV Polska.

Chora kontrola w programie "Ex na plaży"?

Zazdrość i wynikająca z niej kontrola partnera to częste tematy, które przewijają się w ulubionym programie widzów MTV "Ex na plaży Polska". Wszyscy zadają sobie pytanie, co tym razem wydarzy się między uczestnikami programu w kolejnym odcinku?

Wspólne wyjście do lunaparku zbliża do siebie uczestników. Z jednej strony adrenalina, z drugiej romantyczne chwile. Jednak w domu zachowanie Kasjusza powoduje nowy konflikt. Czerwony tablet po raz kolejny podnosi ciśnienie domowników. Tym razem na plażę udają się Maja, Bartek i Anastasiya. Kolejny EX przybywa na wyspę z zamiarem odzyskania miłości. Sprawę komplikuje tablet wysyłając nowego domownika na randkę z inną dziewczyną.