Katarzyna Figura gościła w niedzielnym wydaniu programu "Dzień dobry TVN". W pewnym sensie towarzyszyły jej córki - Koko i Kaszmir, z którymi połączono się na wideo. Jakie mają pasje i co chcą robić w życiu córki Katarzyny Figury?

Córki Katarzyny Figury - Koko i Kaszmir Figura-Schoenhals. Jakie mają plany na przyszłość?

Katarzyna Figura jest jedną z ulubionych aktorek Polek i Polaków. Kochamy ją za role komediowe i dramatyczne, te sprzed lat i te nowe, bowiem gwiazda wciąż często pojawia się na ekranach kin i telewizorów. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą trojga dzieci - 35-letniego Aleksandra (ze związku z przedsiębiorcą Janem Chmielewskim), 20-letniej Koko Claire oraz 17-letniej Kaszmir Amber (ich ojcem jest producent filmowy Kai Schoenhals). Aleksander Chmielewski poszedł w ślady mamy i został aktorem, a coś dziś robią dorosłe już Koko i Kaszmir?

Tego dowiedzieliśmy się od nich samych. Córki Katarzyny Figury o tym, czym się zajmują i co chcą robić w życiu opowiedziały w "Dzień Dobry TVN".

Młodsza córka Katarzyny Figury, 17-letnia Kaszmir Figura-Schoenhals aktualnie mieszka z mamą w Gdyni, gdzie chodzi do drugiej klasy liceum. Pasjonuje się podróżami i już wie, że nie chce być aktorką.

To chyba nie do końca jest to, co chciałabym robić. To nie do końca dla mnie. Chcę sobie dać jak najwięcej czasu i przestrzeni na poznawanie siebie. To wszystko na pewno będzie się zmieniać - powiedziała Kaszmir.

Jej starsza siostra, Koko Figura-Schoenhals ma już sprecyzowane plany. 20-latka od października ubiegłego roku studiuje reżyserię w Paryżu:

Mam już parę prac za sobą i dużo praktycznych zajęć, więc się dzieje - zdradziła.

Czy wyreżyseruje film, w którym wystąpi jej mama? Koko ujawniła, że ma taki plan. nie chciała jednak zdradzić, w jakiej roli widzi mamę.

Obecna w studiu TVN Katarzyna Figura nie kryła zachwytu nad swoimi córkami. Przyznała, że jest z nich szalenie dumna i stanowią dla niej inspirację.

Są dla mnie wielką inspiracją. Od lat są też wiernymi widzami wszystkiego, co robię. Nie tylko filmy, ale w dużym stopniu teatr. To są nie tylko rzeczy, w których występuję, ale też często chodzimy wspólnie do kina czy teatru – powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Aktorka podkreśliła również, że nie wywierała wpływu na to, jakie zainteresowania wybiorą jej córki, a to, że są podobne do tych, które sama ma, przyszło naturalnie.

W żaden sposób nie wpływałam na córki. Naturalnie przyszło zainteresowanie sztuką czy tak, jak Kaszmir powiedziała – podróżami. Zawsze muzyka była bardzo obecna w naszym życiu, na pewno teatr - dodała aktorka.

Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir? Zajrzyjcie do galerii poniżej!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: