Córka Hanny Lis, Anna Kozińska, jest modelką

O dzieciach znanych osób mówi się często niepochlebnie i zarzuca im się karierę przez koneksję rodziców. Do tej historii córki Hanny Lis, hejterzy nie powinni mieć jednak żadnych zastrzeżeń.

W marcu tego roku agencja modelek Uncover Models poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że będzie reprezentować córkę Hanny Lis i biznesmena, Jacka Kozińskiego, Anię Kozińską. Na zdjęciach prezentujących Anię, widzimy śliczną dziewczynę, której uroda przypomina najpopularniejsze obecnie top modelki jak Bella Hadid i Kaia Gerber. Dziewczyna spełnia wszystkie warunki, które wróżą jej wielką karierę w światowym modelingu.

O Ani Kozińskiej wiemy na razie tyle, że ma 173 cm wzrostu, 20 lat i wielkie marzenia związane z modelingiem. Ale bycie modelką to nie jej jedyna pasja. Córka znanej dziennikarki interesuje się też historią sztuki i fotografią, co udowadnia estetycznymi zdjęciami na Instagramie.

„Artystyczna dusza, bardzo wrażliwa. Jest zapalonym, bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki”, tak „Vivie” opowiadała o córce Hanna Lis.

Więcej zdjęć Ani Kozińskiej znajdziecie w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: