Co mówić podczas seksu? Jakimi słowami zwracać się do kochanka w łóżku? Odpowiedź na te pytania może was zaskoczyć! Jest bowiem prostsza niż wam się wydaje.

Co mówić podczas gry wstępnej?

Po pierwsze, jednym z najważniejszych elementów (prawdopodobnie ważniejszym niż słowa) gry wstępnej jest kontakt wzorowy. Jeśli czujemy pożądanie, słowa bywają zbędne. Podstawą gry wstępnej jest aktywność. Rola kobiety nie polega tylko na tym, by dać się mężczyźnie rozbierać i dotykać. Z pewnością podnieca go dotykanie twojego ciała, ale równie ważne jest to, aby sam został obdarzony pieszczotami. 

Co mówić podczas seksu?

Co mówić podczas seksu? Co partner chciałby usłyszeć i co podziała jak najlepsza gra wstępna na was oboje? Są słowa, których uwielbiają słuchać w łóżku i kobiety, i mężczyźni - te słowa podniecają, rozpieszczają, dodają pewności siebie i dają poczucie, że jesteśmy wyjątkowi i niezastąpieni. Po prostu pożądani. Oto co mówić w najbardziej intymnych sytuacjach.

5 najbardziej seksownych słów

Komunikacja w łóżku to podstawa! Używajcie przede wszystkim prostych słów. Długa lista wymagań może zniechęcić partnera do pieszczot. Podobnie działa milczenie. Co zatem jest złotym środkiem? Sprawdźcie!

 1. "TAK"
  "Tak" oznacza zgodę i otwartość na nowe doznania, zabawę i zdobywanie doświadczeń. To wyrażenie chęci, by sprawić przyjemność drugiej osobie, a w ustach mężczyzny "tak" to także wyraz zdecydowania i pewności - bardzo seksownych cech.
 2. "TY"
  Podkreślając podmiotowość drugiej osoby, skupiamy się na sobie nawzajem, zamiast na samym stosunku. Nie mów więc: "To mnie podnieca", powiedz raczej: "Ty mnie podniecasz".
 3. "KOCHAM"
  Nie chodzi wyłącznie o mówienie 'Kocham Cię" (choć to również jest ważne). Warto podczas seksu komunikować: "Kocham, jak to robisz", "Uwielbiam Twoje ciało". To brzmi o wiele lepiej i niesie ze sobą więcej emocji niż "Lubię...", prawda?
 4. "CHCĘ" / "PRAGNĘ"
  Wyrażanie jasno swoich pragnień działa bardzo podniecająco. Tym bardziej, jeśli są one związane z partnerem, do którego się zwracamy. "Pragnę cię",  "Chcę, żebyś..." - każdy chce wiedzieć, że jest obiektem pożądania.
 5. JEJ / JEGO IMIĘ
  Każdy poczuje się wyjątkowy i doceniony, kiedy usłyszy swoje imię podczas miłosnych uniesień. Wypowiadając imię partnera, pokazujemy, że to z nim uprawiamy seks, a nie z fantazją, jaką mamy w głowie.

Co mówić mężczyźnie w łóżku?

Nie wiesz, czego on pragnie lub czego od ciebie oczekuje? Po go po prostu zapytaj! Nie bój się tego, bo to przecież klucz do spełnienia. Mężczyźni wolą stosować komunikaty niewerbalne, ale sami chcą usłyszeć pytanie o to, co sprawiłoby im przyjemność. Ośmiel go pytaniami! Zachęć go do tego, by pokazał ci, jak masz go pieścić. 

Co mówić kobiecie podczas stosunku?

Nie chcesz zbyt dużo mówić, a może słowa przychodzą ci trudno? Zachęcaj ją pochwałami: "O, tak", "Wspaniale", "Idealnie". Pokazuj, że to, co robi, sprawia ci przyjemność. Mów jej, jak sobie radzi. W ten sposób dowartościowujesz ją i zmotywujesz do dalszych pieszczot.