Martyna Wojciechowska dla W.KRUK

Podróżniczka i dziennikarka, Martyna Wojciechowska, po raz drugi przygotowała autorską kolekcję dla marki W.KRUK. Srebrna biżuteria Freedom WOLF EDITION inspirowana jest wilkiem, który uchodzi za symbol wolności i siły. To piękne zwierzę od dawna pasjonuje Wojciechowską. Po raz kolejny Martyna uwiecznia swój podziw dla wilków zarówno w biżuterii, jak i w nowym tatuażu z motywem wilka, który niedawno ozdobił jej plecy.

Wilk to symbol wolności i niezależności. Jest mądry, wytrwały i pełen determinacji. Jednocześnie największą jego wartością jest wataha, którą zawsze chroni i która stanowi o jego sile. W stadzie wilki łączy wzajemna odpowiedzialność, troska – to niezwykła więź, która jest mi szczególnie bliska, bo moją siłą są ludzie dookoła i poczucie wspólnoty – mówi Martyna Wojciechowska.

Biżuteria Wojciechowskiej dla W.KRUK

Biżuteria Freedom WOLF EDITION to oryginalne i piękne studium tytułowego wilka. Ręcznie rzeźbione w srebrze prototypy kolekcji powstały w manufakturze W.KRUK i precyzyjnie oddają charakterystyczne cechy zwierzęcia. Wśród propozycji biżuterii odnajdziemy również ponadczasowy wzór półksiężyca i wiele elementów inspirowanych naturą.

Natura uczy nas prostoty relacji oraz emocji. Niekomplikowania rzeczy prostych. Jest obrazem pierwotnej i nieokiełznanej wolności. To prawda, którą odnalazłam i którą dzielę się z innymi kobietami, inspirując do poszukiwania własnej drogi i życia w zgodzie ze sobą, ze swoją naturą. Każda z nas jest inna, dla każdej ta naturalna droga może być odmienna. Ważne, żeby podążać tą własną. By otaczać się watahą dobrych ludzi.– wyjaśnia Martyna Wojciechowska.

W kolekcji Wojciechowskiej znajdziemy pierścienie z wilczymi łbami, duże kolczyki, wisiory, kolia, masywna bransoleta oraz wybór drobnych elementów – łańcuszkowych bransoletek, naszyjników oraz subtelnych kolczyków, w tym z motywem księżycowym. Nie zabrakło również propozycji unisex, takich jak m.in. spinki do mankietów.

Kolekcja Freedom Martyny Wojciechowskiej jest jedną z pięciu kolekcji ambasadorskich W.KRUK. Obok Freedom powstały autorskie kolekcje Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, kolekcja Alicji Bachledy-Curuś, kolekcja, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin, a także seria zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

 

Mamy dla Was konkurs! Do wygrania 10 zestawów biżuterii z najnowszej kolekcji Freedom WOLF EDITION oraz spotkanie z Martyną Wojciechowską na Premierze kolekcji w Domu Marki W.KRUK! Jest o co powalczyć! Zasady konkursu: 1. Pokaż na zdjęciu lub filmie Watahę kobiet, które dają Ci siłę. Napisz dlaczego są tak ważne w Twoim życiu i w jaki sposób sprawiają, że czujesz się wolna? 2. Zdjęcia możecie publikować pod postem konkursowym na naszym profilu Facebookowym lub na swoim Instagramie, oznaczając je: #MojaWataha #wkruk @wkruk1840 3. Na zgłoszenia czekamy do 2 września, do końca dnia. 4. Zwycięzców ogłosimy do 7 września. Powodzenia! Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: bit.ly/RegulaminMojaWataha #wkruk1840 #wkruk #wolfedition #mojaWataha #wilk #przyjaźń #freedombymartyna #martynadlawkruk #nowakolekcja #biżuteria #natura #dzikość #martynawojciechowska #wilki #tatuaż #konkurs

Post udostępniony przez W.KRUK (@wkruk1840) Sie 21, 2018 o 1:13 PDT