Billie Eilish piosenka do filmu Bond

Od miesięcy zastanawiano się kto może wykonać piosenkę do filmu „No time to die”. Obstawiano takich artystów jak Ed Sheeran czy Dua Lipa. Finalnie piosenkę do filmu wykona Billie Eilish artystka młodego pokolenia.
Jakiś czas temu Billie Eilish umieściła na swoim Instagramie zdjęcia z kobietami Jamesa Bonda, co wskazywało na to, że gwiazda pracuje nad nowym projektem. Billie zaśpiewa wiodącą piosenkę do filmu o Bondzie, którą sama napisała. Eilish jako najmłodsza artystka dołączy do prestiżowego grona ikon popkultury, które w przeszłości nagrywały piosenki do Bonda, a byli to m.in: Tina Turner, Louis Armstrong, Adele, Alicia Keys , Sam Smith, Tom Jones , Paul McCartney czy Madonna .

Kim jest Billie Eilish?

Billie Eilish to 18-letnia amerykańska piosenkarka młodego pokolenia. Jest trzykrotną laureatką nagród  MTV Video Music Awards 2019. Jest objawieniem sceny muzycznej, ma miliony fanów na całym świecie więc nic dziwnego, że producenci zdecydowali się aby to właśnie ona wykonała utwór do kultowej serii o Jamesie Bondzie.

Nowy Bond kiedy premiera?

Film „No time to die” o przygodach Jamesa Bonda trafi do kin 2 kwietnia tego roku. W filmie po raz ostatni tytułową rolę zagra Daniel Craig.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“No Time To Die” JAMES BOND. AND I AM SINGING THE THEME SONG.WHAAT

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish) Sty 14, 2020 o 8:00 PST