Wydawać się może, że każdy anioł to istota idealna, która może pomóc nam w życiu. Oczywiście niebiańscy przyjaciele dzielą się obowiązkami i nigdy nam nie zaszkodzą. Archanioł Metatron może nam jednak udzielić wyjątkowego wsparcia, bo to ulubieniec Boga. Jakie ma moce i co zrobić, aby wspomógł nas w życiu? Okazuje się, że modlitwa do Metatrona może pomóc.

Archanioł Metatron - Król Aniołów i ulubieniec Boga

Archanioł Metatron uznawany jest za najdoskonalszą z istot boskich. Mówi się, że to właśnie on zajmuje tron obok Boga i jest jego ulubieńcem wśród skrzydlatych przyjaciół. Jest strażnikiem niebios, zapisuje ludzkie czyny i jednocześnie pełni rolę przewodnika, który może odpowiednio pokierować nas w życiu. 

Zobacz także: 

Metatron jest archaniołem najwyższej rangi, który został zesłany przez Boga do pomocy ludziom. To anioł inspiracji oraz anioł trudnych wyborów. Gdy znajdujemy się na rozstaju dróg, warto poprosić go o pomoc, bo wtedy będziemy mieli pewność, że nie zbłądzimy. Musimy jednak spełnić pewne warunki, aby nas wsparł. Są one związane z liczbami oraz modlitwą. 

Metatron - liczby

Istnieje liczba anielska, która kojarzona jest właśnie z Metatronem. Jest nią 11. Jeżeli zatem chcesz poprosić tego archanioła o wsparcie, zrób to o 11:11, a zapewnisz sobie większe prawdopodobieństwo, że twoja prośba dotrze do niebiańskiego przyjaciela. 

Jeżeli jednak wyjątkowo się postarasz, niezależnie od tego, o której twoja intencja zostanie wypowiedziana, otrzymasz anielskie wsparcie. W jaki sposób prosić Metatrona o pomoc? 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Metatron - modlitwa

Istnieje modlitwa do Metatrona, dzięki której wezwiemy tego archanioła do siebie. Warto ją wypowiedzieć na głos podczas medytacji z aniołami. Wówczas będziemy najbardziej skupieni na swoich słowach, a nasza modlitwa stanie się najskuteczniejsza. 

Święty archaniele Metatronie, wysłuchaj mej prośby i zanieś ją przed Tron Stwórcy. Spraw, aby Bóg dopomógł mi w (tu podaj intencję) i wysłał mi swoje światło, które oświetli drogę mego życia. A ty Metatronie czuwaj nade mną i wspieraj mnie swoją siłą, Amen. 

Możecie napisać też list do anioła stróża, w którym wyrazicie swoją intencję. To działa podobnie jak modlitwa.