Anna Lewandowska: urocze zdjęcie z córką

Klara to oczko w głowie Ani i Roberta Lewandowskich. Patrząc na zdjęcia dziewczynki trudno się dziwić – córeczka Lewandowskich jest naprawdę urocza! Na swoim Instagramie Ania opublikowała właśnie piękne zdjęcia z Klarą i podzieliła się wzruszającą refleksją na temat macierzyństwa. Trenerka zwróciła uwagę na fakt jak wiele obecność małego człowieka zmienia w życiu rodziców.

Niesamowite, ile taka mała istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej miłości do drugiego człowieka (...) Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej nocy widzicie już z samego rana radosną buźkę waszej pociechy i wszystko, co złe przemija? Moja mała nauczycielko życia – dziękuję, że jesteś. " – pisze pod zdjęciem Lewandowska.

Ania Lewandowska pozuje z Klarą w podobnych stylizacjach

Trzeba przyznać, że fotografia jest naprawdę urocza, a wszystko przez jeden szczegół. O co chodzi? Ania i Klara mają na sobie takie same stylizacje. Trenerka wybrała dla siebie i córeczki jeansy, czerwone kurtki i sportowe buty w tym samym kolorze. Razem wyglądają świetnie. Podobnego zdania są fanki. Pod zdjęciem Ani pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

„Świetnie powiedziane”

„Jakie jesteście fajne obie. Stylówki macie rewelacyjne. Jak Klara pójdzie w ślady mamuśki, to będzie super babeczką” – piszą internautki.

A co Wy sądzicie o zdjęciu Ani? Jesteście fankami takich samych stylizacji dla mam i córek?

 

Im not going without you ... It’s amazing.. .How much this tiny person changed our lives. She taught us peace, even greater love for another human being, me - a person on a short fuse - patience, humility and gratitude .. You know it too right? when after many duties and a sleepless night you see a joyful face of your baby in the morning and everything else is not important? My little life teacher - thank you for having me! I will always teach you to love and respect others ______________________________ Bez Ciebie nie idę... Niesamowite, ile taka MAŁA istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej MIŁOŚCI do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej - uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile. Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej NOCY () widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe PRZEMIJA? Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś!  Dzielmy się tym co dobre  Dzisiaj taka mała refleksja z rana  _________________ #positive #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Mar 13, 2019 o 12:15 PDT