Anna Lewandowska ćwiczy z małą Klarą

Anna Lewandowska chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z rodziną, a każdy wpis z udziałem jej małej córeczki, Klary Lewandowskiej, wywołuje mnóstwo emocji. Najczęściej tych pozytywnych, choć trenerka nierzadko musi zmagać się też z krytyką i hejtem. Teraz Anna Lewandowska pochwaliła się na swoim profilu zdjęciem, na którym mała Klara ćwiczy razem z mamą na rollerze. Dziewczynka ewidentnie odziedziczyła po niej sportowe zacięcie. Jak nietrudno się domyślać, urocze zdjęcie zostało przyjęte z ogromnym entuzjazmem: „Mała daje czadu!”, „Chyba rośnie nam nowa sportsmenka”, „Mały słodziak, ona to ma we krwi!” - czytamy w komentarzach pod postem. 

Anna Lewandowska ma dla mam ważne przesłanie

Zdjęcie Anny Lewandowskiej to jednak coś więcej niż tylko uroczy obrazek. Post trenerki niesie ze sobą ważne przesłanie. Lewandowska zachęca rodziców, żeby dawać dzieciom dobry przykład i zachęcać je do wspólnego ćwiczenia. To nie tylko świetny pomysł na spędzenie razem czasu, ale również pokazanie dzieciom, że ćwiczenia mogą być świetną zabawą.

- Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów! Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach - napisała trenerka pod zdjęciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Training with the use of roller @diet_training_by_ann I know at least a few reasons to use rollers! The first is the upcoming spring and the fact that the roller will help you to maximize the efficiency of each workout! My Klara is already imitating me remember that Roller is a multifunctional tool to help with cellulite Trening z ROLLEREM już w aplikacji @diet_training_by_ann Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów! Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach Ah no i rollery to wielofunkcyjne narzędzie, które redukuje cellulit, którego tak bardzo nie lubimyyyy ; #annalewandowska #workoutbyAnn #motivation #summershape #fit #sport #positive

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Mar 21, 2019 o 3:55 PDT

- Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry - pisała jakiś czas temu trenerka pod innym zdjęciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE. Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci #hpba #motivationbyann #motivation #sukces #karate #fighter #healthyplanbyann #annalewandowska Looking from today's perspective, much of what I have its thank to the people who were inspiring me. School teachers motivating me to learn, trainer improving every hit and technique in karate, lecturer at the college paying attention to the most important aspects of the diet and my husband, who always believed in me. But the most important inspiration were my PARENTS. So I try to be a role model for my daughter. And although like every mother I will continue to learn to be a good parent all my life, I know I should not give up and give the best example i can. WHAT IS A BETTER SUCCESS OF LIFE than a happy and fulfilled child that we supported on the way? Good habits should be made from an early age. I hope I can share a love for sport with Klara. As a professional I must admit that even though she is very young she is doing fitness training well Big hugs to all the parents who are trying their best every day for their children :-) ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Paź 29, 2017 o 5:03 PDT

Trudno nie zgodzić się z Anną Lewandowską, że dobre nawyki trzeba wyrabiać od najmłodszych lat. Zwłaszcza, że dzieci spędzają obecnie coraz mniej czasu w ruchu - a coraz więcej przed ekranami komputerów i smartfonów. Coraz więcej dzieci w szkolnym wieku cierpi też na otyłość. Zaszczepienie w nich sportowego ducha w jak najmłodszym wieku może uchronić je przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi w przyszłości.