Każdy z nas potrzebuje wsparcia swojego anioła stróża. Z reguły działa on niewidzialnie. Jeżeli jednak wyjątkowo potrzebujecie, aby znalazł się u waszego boku, istnieje sposób na jego przywołanie. Można go bowiem ściągnąć do siebie przez sen. Jak wezwać swojego anioła stróża w nocy? Pomoże wam w tym 1 rzecz, którą z pewnością macie pod ręką.

Jak wezwać swojego anioła stróża?

Są różne znaki anielskie, które mogą nam pokazać, że nasz anioł stróż jest blisko. Czasami jednak musimy go wezwać, gdy potrzebujemy pomocy, bo nie zawsze jest w stanie zajmować się tylko nami. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby to zrobić.

Wezwij swojego anioła stróża przez sen. Nie trzeba do tego wyjątkowych technik medytacji. Wystarczy 1 rzecz, której użyjecie jeszcze przed snem, a potem możecie być pewni, że niebiański przyjaciel przyjdzie do was w nocy. Zobaczcie, jak to działa.

Zobacz także: 

Wezwij swojego anioła stróża przez sen 

Aby wezwać do siebie w nocy anioła stróża, przed snem musicie okadzić sypialnię lawendowym zapachem. Może to być kadzidło, ale też olejek eteryczny, który wpuszczamy do nawilżacza powietrza. Ten drugi będzie znacznie skuteczniejszy, ponieważ zapach utrzyma się dłużej, a zależy nam na tym, aby nadal unosił się w pomieszczeniu, gdy głęboko zaśniemy.

Następnie połóżcie się do łóżka i zasypiając, wypowiedzcie modlitwę do anioła stróża. Na głos powiedzcie też, w jakiej intencji go przywołujecie. I potem starajcie się już nie myśleć o niczym innym, jak o tym, że chcecie, aby niebiański przyjaciel pojawił się u waszego boku.

Wówczas możecie być pewni, że w nocy przyśni wam się wasz stróż i będziecie mogli się z nim skomunikować. Potem z pewnością wam pomoże w realizacji planów, jeśli tylko wasze intencje są szczere, a serce czyste.

Zobacz także:

Zobacz także: