Andrzej Duda i Agata Duda są małżeństwem od 20 lat. Poznali się jeszcze w liceum. Plotki o kryzysie w małżeństwie Andrzeja i Agaty Dudów wracają co jakiś czas niczym bumerang. Para największy kryzys miała rzekomo przeżywać w 2016 roku, kiedy to Pierwsza Dama całkowicie zniknęła z mediów. Agaty Dudy nie tylko nie było wówczas widać u boku męża, ale odwołała także swój udziału w wielu spotkaniach czy akcjach, które wspierała z racji na pełnioną przez siebie funkcję. Głośno mówiono wówczas o tym, że para może planować nawet rozwód! Dziennikarze zauważyli także, że Agata Duda od początku kadencji Andrzeja Dudy nie udzieliła żadnego wywiadu. Spekulowano, że żona prezydenta Dudy nie decyduje się na taki krok w obawie przez niewygodnymi pytaniami o stan jej małżeństwa. O komentarze na ten temat nie podejrzewano też samego Andrzeja Dudy. Aż do teraz! Prezydent w tygodniku "Sieci prawdy" odniósł się do plotek na temat kryzysu w jego małżeństwie. Potwierdził je czy zupełnie im zaprzeczył? Sprawdź PONIŻEJ.

Andrzej Duda o kryzysie w małżeństwie

Andrzej Duda w wywiadzie dla „Sieci prawdy" zarzeka się, że w chwili obecnej nie ma jakiejkolwiek mowy o kryzysie w jego małżeństwie z Agatą Dudą, a wszelkie plotki na ten temat są wyssane z palca:

Plotki były, są i będą. Niektóre są zabawne, inne po prostu są zwykłymi kalumniami, jak ta o rzekomym kryzysie w moim małżeństwie, że źle się dzieje. Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, a parą jesteśmy już od czasów licealnych. Kochamy się, lubimy, nigdy na szczęście nie było w naszym związku poważniejszego kryzysu i nadal, za co Bogu dziękuję, nie ma.

Andrzej Duda o swojej żonie w roli Pierwszej Damy

Przy okazji tego wywiadu prezydent odniósł się też do spekulacji, jakoby Agata Duda źle czuła się w roli Pierwszej Damy. To prawda? A może media znów przesadziły z interpretacją zachowań żony prezydenta Dudy?

Agata jest nie tylko fantastyczną żoną, lecz także świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję, za co jestem jej ogromnie wdzięczny. Ale to nie tylko towarzyszenie mi przy uroczystościach oficjalnych, wymaganych protokołem. Jest też bardzo aktywna w działalności dobroczynnej, bierze udział w akcjach charytatywnych - powiedział Andrzej Duda.

Wiele rzeczy jest dla niej nowych, których wcześniej nie doświadczyła. Choćby z manipulacjami medialnymi. Moja żona nie może się pogodzić z tymi manipulacjami, które często widzi, to jej się nie mieści w głowie. Wątpliwym pocieszeniem jest to, że kiedy porozmawia z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych to widzi, że może być gorzej...