Aktywne Peptydy to seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy stworzona w duchu filozofii smart aging. To świadoma pielęgnacja. Każdy z kosmetyków linii działa selektywnie na konkretne zmarszczki i wygładza je w formacie 3D: skraca, zwęża i spłyca. Wszystkie produkty zawierają booster – wzmacniacz działania użytych w recepturach peptydów. Aktywne Peptydy to formuła nasycona biomimetycznymi peptydami odpowiednia dla skóry z oznakami pierwszego i bardziej zaawansowanego starzenia. Kosmetyki są przeznaczone dla kobiet, którym zależy na efekcie tzw. nieinwazyjnego botoksu – odmłodzenia, wygładzenia skóry bez ingerencji medycyny estetycznej.

Linia Aktywne Peptydy to 4 produkty: krem do twarzy poprawiający napięcie i owal twarzy, krem do twarzy – regeneracja i odżywienie skóry, serum redukujące zmarszczki mimiczne i krem pod oczy liftingujący skórę.

Krem do twarzy poprawiający napięcie i owal twarzy to połączenie 2 peptydów: Hexapeptydu-8, który rozluźnia mięśnie twarzy i Tripeptydu-2, który stymuluje produkcję kolagenu i modeluje owal twarzy. Co jeszcze skrywa słoiczek? Ekstrakt z pieprzu syczuańskiego. Dodatkowo, kwas hialuronowy i masło Shea poprawiają elastyczność skóry i stan bariery lipidowej. Krem do twarzy – regeneracja i odżywienie skóry to kompozycja peptydów: Tripeptydu-56 spłycającego lwią zmarszczkę i linię marionetki oraz Hexapeptydu-8 rozluźniającego mięsnie twarzy. Formułę kremu wzmocniono kompleksem ceramidów i olejów bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które zapewniają elastyczność i regenerację bariery hydrolipidowej. Serum redukujące zmarszczki mimiczne to skoncentrowana moc 3 składników aktywnych: Tripeptydu-56, Hexapeptydu-8 i Tripeptydu-2. Dodatek pieprzu syczuańskiego przyspiesza działanie peptydów i poprawia jędrność skóry. Zbożowy ferment wraz z czynnikiem nawilżającym chronią ją przed odwodnieniem.


Ostatni produkt, krem pod oczy, to fuzja 3 peptydów: Hexapeptydu-8, Tetrapeptydu-7 odpowiedzialnego za ujędrnienie delikatnej skóry wokół oczu i Dipeptydu-2 wygładzającego skórę. Wśród składników aktywnych znajdują się także ekstrakt z kawy (działanie antyoksydacyjne) i hesperydyna (poprawa napięcia skóry).

Linia Aktywne Peptydy do gama kosmetyków dla tych, którzy chcą jak najdłużej zachować młody wygląd skóry.

Dostępne w HEBE.