Aktorka znana z "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz" zrobiła coming out. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia z partnerką

29-letnia aktorka, Greta Burzyńska, ma na swoim koncie wiele ról w popularnych serialach i filmach. Widzowie z pewnością kojarzą śliczną i zdolną aktorkę z ról w "Na Wspólnej", "Klanie", "Ojcu Mateuszu", czy filmach takich jak "Porady na zdrady" i "Mistrz". Ostatnio można było ją oglądać w netfliksowym hicie "Jak pokochałam gangstera".

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które rozgrzały sieć do czerwoności. Greta Burzyńska zdecydowała się ujawnić skrawek ważnej dla siebie części życia - zrobiła coming out i pokazała swoją miłość. I zrobiła to w swoim stylu.

Pasją 29-latki oprócz aktorstwa jest też fotografia. Dlatego Greta Burzyńska postanowiła zrobić coming out i pokazać sieci swoją miłość poprzez opublikowanie serii wyjątkowo romantycznych zdjęć.  Obserwatorzy zareagowali natychmiastowo na urocze zdjęcia aktorki z partnerką. Najczęściej w komentarzach pojawiały się gratulacje i hasło "love is love".

Aktorka pod zdjęciami pozostawiła tylko tajemniczy poetycki post: 

patrząc prosto w kosmos/ ucząc się każdego dnia/tańczyć pośród gwiazd razem z Zuz/ kiedyś opowiem Wam o miłości, napisała aktorka, Greta Burzyńska, pod romantycznymi zdjęciami ze swoją partnerką.