Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub prawie równo rok temu, bo 27 sierpnia 2016 roku. Ślub pary odbył się w Wenecji. Tam przylecieli goście państwa młodych - rodzina, przyjaciele oraz gwiazdy telewizji. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska oraz Edward Miszczak. Suknię ślubną Agnieszki Szulim (dziś już Woźniak-Starak) zaprojektowały Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan z duetu Bizuu. Kreacja była naprawdę piękna, klasyczna, nieco w hiszpańskim stylu, z delikatnie opadającym na ramiona seksownym dekoltem. Agnieszka dobrała do niej efektowne czarne kolczyki z jedwabiu od Oscara de la Renta oraz biało-czarne baletki od Miu Miu. Te czarne akcenty przydały ślubnej stylizacji Szulim pazura. Wyglądała bardzo stylowo! Ale Woźniak-Starak nie miała tylko jednej sukni ślubnej, ale... aż cztery! Za projekty odpowiadały polskie marki Bizuu i La Mania. Dwie kreacje dziennikarki były czerwone. Jedną ze swoich sukienek ślubnych Agnieszka Woźniak-Starak właśnie wystawiła na aukcji internetowej. Dochód z jej sprzedaży przeznaczy na ukochane czworonogi. Dziennikarka od lat broni praw zwierząt i zachęca do adopcji. Cała uzyskana z aukcji sukni ślubnej suma wpłynie na konto Fundacji Viva! i wesprze program adopcji bezdomnych psów i kotów - Adopciaki.pl. Woźniak-Starak jest ambasadorką tej akcji. Którą ze swoich czterech sukni ślubnych prowadząca "Azja Express" przekazała na aukcję?

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła na aukcji internetowej swoją najpiękniejszą ślubną kreację - białą długą suknię od Bizuu:

Ta zwiewna, romantyczna kreacja została uszyta przez polskich projektantów ze studia Bizuu. Idealnie dopasowaną górę z modnym dekoltem typu Carmen i drobnymi zakładkami podszyto jedwabną podszewką. Dół z asymetrycznych tiulowych falban zakończony jest trenem. 

Linię dołu sukni uwypukla dodatkowo halka z tiulem. Z tyłu suknia zapinana jest na suwak - czytamy na ebay.pl.

Suknia ślubna Agnieszki Woźniak-Starak to prawdziwe modowe cacko, więc wiele fashionistek i fanek dziennikarki TVN z pewnością będzie chciało mieć ją w swojej szafie. Cena wywoławcza kreacji od Bizuu to 2 tysiące złotych. Pamiętajcie, że wydając pieniądze, wspomożecie bezdomne czworonogi. Naprawdę warto!

Przy okazji Agnieszka Woźniak-Starak pokazała kilka niepublikowanych dotąd zdjęć ze swojego ślubu z producentem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Prawda, że dziennikarka wyglądała zjawiskowo? Zajrzyjcie do naszej GALERII>>

W zupełnie innym stylu, ale za to bardzo ciekawie, gwiazda zaprezentowała się na wczorajszej konferencji prasowej "Azja Express 2". Już 6 września program wraca na antenę TVN! Będziecie oglądać?

ZOBACZ TEŻ: Intrygująca stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak na konferencji Azja Express 2. Wow!

 

Zobacz także: