Agnieszka Woźniak-Starak o filmie "Ukryta gra"

Agnieszka Woźniak-Starak od śmierci męża rzadko pokazuje się publicznie. Wyjątkiem są spotkania, które promują ostatni film jej zmarłego męża.

Z tej okazji dziennikarka kilka tygodni temu wzięła udział w premierze filmu "Ukryta gra" na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie pojawiła się u boku rodziców Piotra Woźniaka-Staraka.

Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak na swoim Instagramie napisała w poruszający sposób o filmie.

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. - napisała dziennikarka i wyjaśniła, na czym polegał jej wkład w produkcję. 

"Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało." - dodała Agnieszka Woźniak-Starak jednocześnie zachęcając widzów, żeby zobaczyli ten film.

Agnieszka Woźniak-Starak: "idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina"

Widać, że Agnieszka Woźniak-Starak z sentymentem podchodzi do tej produkcji i nie ma się co dziwić, w końcu jako żona reżysera jest jej częścią. Dziennikarka wymieniła wszystkich, którzy przyczynili się do stworzenia filmu.

"Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce. - tak na koniec dziennikarka zachęca wszystkich, żeby zobaczyli film "Ukryta gra".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce. „Ukryta gra” premiera 8 listopada. A kulisy powstawania filmu 9 listopada w TVN. #ukrytagra #thecoldestgame @watchout_studio

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Paź 24, 2019 o 11:28 PDT

"Ukryta gra" - o czym jest ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka?

Film "Ukryta gra" w reżyserii Łukasza Kośmickiego przenosi nas do lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

W rolę matematyka wciela się Bill Pullman, a partnerować mu będą: Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow, Corey Johnson, Nicholas Farrell, Jewgienij Sidichin.

"Ukryta gra" - zwiastun filmu

Film "Ukryta gra" będzie miał swoją premierę już 8 listopada, a kulisy powstawania filmu 9 listopada. Mamy dla was zwiastun filmu "Ukryta gra". My już nie możemy doczekać się premiery.