Agnieszka Włodarczyk zmieniła fryzurę

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często udostępnia na Instagramie zdjęcia całej swojej rodziny. Aktorka i jej partner, Robert Karaś, 7 lipca 2021 roku przywitali na świecie synka. Młoda mama od kilku miesięcy była wierna swoim długim, brązowym falom, jednak wraz z nadejściem lata postanowiła delikatnie odświeżyć fryzurę. Aktorka już wcześniej wspominała, że włosy są je dużym kompleksem, są cienkie i się puszą. 

Żeby nadać fryzurze blasku, Agnieszka Włodarczyk wybrała się do fryzjera a efektami pochwaliła się na swoim InstaStory. Okazało się, że aktorka postawiła na supermodne i odmładzające blond refleksy. Gwiazda przyznała, że już od dłuższego czasu myślała o zmianie koloru. Chociaż zmiana jest rewelacyjna, a w nowych włosach aktorka wygląda zachwycająco, metamorfoza nie okazała się być jednak spektakularna. Zmiany nie zauważył bowiem partner Włodarczyk, Robert Karaś. 

Czekałam na odrobinę blondu od dawna…Wracam do domu i słyszę od Roberta „Nie widzę różnicy, gdybyś mi nie powiedziała” – napisała aktorka na swoim InstaStory. 

Więcej zdjęć Agnieszki Włodarczyk po metamorfozie znajdziecie w naszej galerii na dole strony!

Blond refleksy Agnieszki Włodarczyk

Refleksy to świetny sposób na szybkie i efektowne odświeżenie fryzury. Koloryzacja często polecana jest zwłaszcza na lato. Pasma wyglądają wtedy jakby były muśnięte słońcem, nie niszczą się i odrost nie jest tak mocno widoczny, jak przy tradycyjnym farbowaniu. Chociaż refleksy nie są zarezerwowane wyłącznie dla blondynek, na ciemnych włosach będą wymagać więcej pracy i wysiłku. Zwłaszcza, jeśli planujesz taką koloryzację w domu. 

Refleksy muszą przede wszystkim wyglądać naturalnie. Inaczej będą wyglądać jak niedopasowane pasemka. Dobrze wykonane rozjaśniają cerę, odmładzają, optycznie zagęszczają włosy i ożywiają nasz naturalny kolor. Jeśli nie czujesz się pewnie z rozjaśniaczem, umów się na wizytę do fryzjera. Tylko tak będziesz mieć pewność, że uzyskasz upragniony efekt. Jeśli jednak chcesz wykonać relfeksy w domu, przczytaj nasz artykuł „Refleksy na ciemnych włosach: jak je dobrać i zrobić w domu?”. Podpowiadamy w nim o czym musisz pamiętać wykonując koloryzację i jakich błędów unikać.