Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka Kaczorowska – Pela jest w drugiej ciąży! Była tancerka i aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną na łamach magazynu Party.  Fani już wcześniej podejrzewali, że Agnieszka może spodziewać się dziecka, jednak ona sama do tej pory nie odpowiadała na gratulacje. Powiedziała, że czekała z przekazaniem informacji do wiadomości publicznej, aby nie zapeszyć. Obecnie właśnie kończy pierwszy trymestr i wyznaje, że wraz z mężem, Maciejem Pelą, nie mogą doczekać się kolejnego dziecka.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak wspomina tragicznie zmarłego męża. Nadal czuje jego obecność? Mówi o nawróceniu

Agnieszka Kaczorowska w ciąży: chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska powiedziała, że płeć ich drugiego dziecka jest im nieznana. Przyznaje jednak, że ma nadzieję na to, że tym razem w rodzinie pojawi się chłopiec.

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa – powiedziała dla Party.

Agnieszka Kaczorowska potwierdziła radosną wiadomość na Instagramie.

Dzień dobry w mroźny poniedziałek! Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-tki będę mieć dwójkę dzieci... uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka.

Gratulacje dotyczące ciąży padały z ust fanów jeszcze przed tym, jak Agnieszka zdecydowała się oficjalnie ogłosić radosną nowinę. Choć wyznaje, że wsparcie i miłość, jaką otrzymuje od grona swoich obserwatorów, daje jej wiele radości, to jednocześnie zaznacza, że gratulowanie komuś ciąży, zanim ta osoba oficjalnie potwierdzi informację o swoim stanie, nie jest stosowne.

Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@agakaczor)

W imieniu redakcji Kobieta.pl życzymy Agnieszce Kaczorowskiej i całej jej rodzinie, aby czas oczekiwania na kolejnego potomka upłynął w zdrowiu i spokoju.

ZOBACZ TEŻ: Monika Kuszyńska o ciąży niepełnosprawnej kobiety: „Inaczej odczuwałam bóle. Sytuacja była dramatyczna”