Adriana Kalska podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym jest w zupełnie naturalnym wydaniu. Aktorka, pewnie zupełnie nieświadomie, wzbudziła zachwyt wśród swoich obserwatorów. "Śliczna, kochana. Nic się Pani nie zmieniła, wręcz wypiękniała", "Piękna jak zawsze" - czytamy w komentarzach pod postem. 

Adriana Kalska bez makijażu, w okularach i niedbałym koczku - to zdjęcie pokochali fani aktorki

Adriana Kalska bez makijażu, w okularach i niedbałym koczku na zdjęciu, które po premierze spektaklu wrzuciła na swój Instagram wygląda po prostu pięknie. Aktorka, zupełnie niepotrzebnie, miała  jednak obawy, czy zostanie rozpoznana, bo na wszelki wypadek zdjęcie podpisała:

Tak to ja

W dalszej części aktorka podziękowała koleżance po fachu, Annie Jarosik za wspólnie zagrany tego wieczora spektakl „Boeing Boeing”, wystawiany w warszawskim Teatrze Komedia. Sztuka, należąca do ścisłego kanonu fars teatralnych, opowiada o taksówkarzu, związanym z trzema stewardessami. W rolę jednej z nich wciela się właśnie Adriana Kalska. 

Zdjęcie opublikowane przez aktorkę wywołało niezwykle entuzjastyczne reakcje jej fanów.

"Naturalna, piękna i od razu 10 lat młodsza",

"Śliczna, kochana. Nic się Pani nie zmieniła, wręcz wypiękniała",

"Adriana, wyglądasz pięknie i jesteś bardzo piękną kobietą",

"Piękna jak zawsze",

"Piękna jak zwykle! A bez makijażu to chyba jeszcze piękniejsza"

- czytamy w komentarzach pod postem. 

W stu procentach zgadzamy się z opiniami internautów. I przypominamy - kochanie dziewczyny, niezależnie od tego, czy macie makijaż, czy nie, czy nosicie dresy, czy eleganckie sukienki - jesteście piękne!

ZOBACZ TAKŻE: