Manicure na Sylwestra 2020 - co jest modne?

Modny manicure w tym sezonie ma tylko jedną zasadę - ma się błyszczeć! Do wyboru masz całe mnóstwo możliwości: metaliczne pyłki, brokat, foliowe gwiazdki i cyrkonie. Dla minimalistek mamy dobrą wiadomość - trendy manicure opiera się na ozdabianiu płytki paznokcia w naturalnym kolorze, oraz nie wymaga ich przedłużania. Ciężko się zdecydować, wiemy, dlatego przedstawiamy kilka inspiracji na trendy manicure sylwestrowy. 

ZOBACZ TEŻ: 8 trendów w manicure, które będą królować w 2021 roku

Trwały manicure na Sylwestra 2020

Czy jest możliwe, żeby manicure sylwestrowy z tymi wszystkimi ozdobami wytrzymał zabawę do białego rana? Oczywiście! Wybierz manicure lakierem hybrydowym, lub przedłużanie paznokci żelem, a nie będziesz musiała martwić się o odpryskujące wzorki. Specjalny, światłoutwardzalny top-coat, utrzyma w ryzach nawet najbardziej wymyślne błyskotki na paznokciach.

ZOBACZ TEŻ: Ten manicure jest hitem domowej kwarantanny!

Manicure na Sylwestra 2020: pamiętaj o dłoniach

Nawet najpiękniejszy manicure nie będzie prezentował się dobrze na suchych dłoniach. Warto pamiętać o regularnym nawilżaniu skóry. Szczególnie zadbaj o to teraz, kiedy na zewnątrz jest zimno, a w domu mamy włączone ogrzewanie. Regularne dezynfekowanie rąk z pewnością nie pomaga, dlatego wybrałyśmy kilka produktów do zadań specjalnych.