Women's Voices: Ania Angielczyk właścicielka Pijalni Ziół Dary Natury [WIDEO]
Nowy miesiąc - nowe historie Women's Voices. Poznajcie Anię Angielczyk, dziewczynę z Podlasia, która w Warszawie stworzyła wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą trochę zwolnić w szalonym tempie miejskiego życia. Pijalnia Ziół Dary Natury to unikalny koncept - połączenie kawiarni, sklepu, a nawet małej biblioteki, a Ania jako jej założycielka jest żywą reklamą tej namiastki pięknego eko Podlasia w centrum miasta. Zajrzyjcie!

Ania Angielczyk właścicielka Pijalni Ziół Dary Natury
W samym sercu Warszawy powstało miejsce, w którym znajdziecie wszystko co najlepsze z natury. Pijalnia Ziół Dary Natury to małe Podlasie w centrum wielkiego miasta, sklep z ziołami, klimatyczna kawiarnia, miejsce spotkań z zielarstwem i przestrzeń, w której po prostu można zaczerpnąć oddech po całym dniu. Za nowym konceptem stoi skromna businesswoman Ania Angielczyk, dla której Podlasie i Lubelszczyzna są drugim domem. Jak sama mówi, "jest miejską dziewczyną, z totalnie niemiejskim podejściem", za to z podejściem ludzkim i pełnym pasji, jak zdążyłam się przekonać spędzając z Anią wspólnie dzień.
Pijalnia Ziół Dary Natury jest unikatowa, a każdy detal od ścian (zbudowane z desek z podlaskich stodół) po świąteczne dekoracje (również rękodzieło z regionu) i specjalne menu z naparami i wegeteriańskim jedzeniem. A jeśli chcecie od razu zaopatrzeć się w cały zestaw domowych mieszanek ziołowych, herbatek, olejków - nic prostszego - kawiarnia łączy się ze sklepem. U Ani Angielczyk poczujemy się jak w domu, a jej opowieść w naszym cyklu Women's Voices totalnie chwyta za serce. Zobaczcie zresztą sami!
Polecane
Women's Voices: Lou Doillon - francuska piosenkarka i aktorka, córka Jane Birkin
Współpraca reklamowa
Women's Voices: Lou Doillon - francuska piosenkarka i aktorka, córka Jane Birkin
Współpraca reklamowa
Women's Voices: Karolina Koszewska, Mistrzyni Świata w boksie [WIDEO]
Współpraca reklamowa
„Wracając z pracy, znalazłem na ulicy portfel wypchany banknotami. Nie sądziłem, że właściciel zguby będzie tak hojny”
„W pensjonacie podziwiałam nie tylko widoki. Bardziej niż góry interesowało mnie zwiedzanie sypialni właściciela”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Wakacje nad morzem w Grano Hotel Solmarina – relaks, natura i słońce!
Współpraca reklamowa
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa