Jakie są najpiękniejsze miejsca na świecie zdaniem Martyny Wojciechowskiej
Ludzie często pytają mnie o ulubione miejsca na świecie i dziwią się, kiedy odpowiadam, że najbardziej lubię Polskę. I nie jest to wymuszony patriotyzm. Naprawdę uwielbiam nasz kraj! Nie wyobrażam sobie życia gdziekolwiek indziej.

Latem najczęściej wypoczywam z córką nad morzem we Władysławowie albo w Krynicy Morskiej, zimą natomiast przenosimy się do cudnej chatki moich przyjaciół, która położona jest w Szczyrku, i uczymy się jeździć na nartach. Właściwie wygląda to tak, że ja uczę Marysię.
Poza naszym krajem najbardziej kocham Afrykę. Swoje serce zostawiłam w RPA, konkretnie w Kapsztadzie. To przepiękne miasto położone nad Zatoką Stołowa, na północ od Przylądka Dobrej Nadziei. W Cape Town uwielbiam cały jego miks kulturowy. W tym wielojęzycznym mieście mieszkają chrześcijanie, muzułmanie, żydzi i hindusi... RPA cenie również za niesamowite wino!
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Wakacje nad morzem w Grano Hotel Solmarina – relaks, natura i słońce!
Współpraca reklamowa
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa