Rossmann wycofuje ze sprzedaży produkt, który jest GROŹNY dla zdrowia!
Czekolada z salmonellą trafiła do Rossmanna. Teraz Rossmann wycofuje groźny dla zdrowia produkt ze sklepów i apeluje do klientów.

Salmonella w Rossmann
W jednej z białych czekolad sprzedawanych w drogeriach Rossmann wykryto przy kontroli bakterie salmonelli. Niestety ten produkt jest już na sklepowych półkach, choć ta konkretna partia podobno na nie nie trafiła. Przedstawiciele sieciowego sklepu apelują jednak do klientów o szybki zwrot zakupionego produktu, pieniądze zostaną zwrócone przy kasie.
Rossmann w ogłoszeniu napisał, że chodzi o białą czekoladę marki DAS EXQUISITE z jagodami. "Kwestionowana partia nr 20190324 z datą ważności do 24.03.2019 nie została wprowadzona do obrotu na terenie Polski. Pomimo tego, w trosce o Naszych Klientów pojęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu produktu niezależnie od numeru partii" - czytamy.
Masz czekoladę z Rossmanna? Zobacz co zrobić
"Jeśli kupiliście w drogerii Rossmann wspomniany produkt, możecie go oddać w dowolnym sklepie tej sieci", informuje drogeria. Salmonella, a właściwie bakterie z grupy Salmonella enterica wywołują dolegliwości żołądkowo-jelitowe, czyli zatrucie pokarmowe. Są one niebezpieczne, bo mogą doprowadzić nawet do zakażenia narządów wewnętrznych i chorób stawów. Objawy salmonelli to najczęściej ból brzucha, wymioty, biegunka, ból głowy i podwyższona temperatura. Objawy dają o sobie znać często 18-24 godziny od zakażenia. Salmonella jest szczególnie niebezpieczna dla dzieci szybko może dojść u nich do odwodnienia.

Polecane
„Dla córki jestem starowinką, która powinna skapcanieć. A ja myślę, że życie zaczyna się po 60.”
„Matka przepisała majątek kochasiowi. Nie mogę uwierzyć, że zrobiła coś takiego dla faceta, który jest młodszy ode mnie”
„Znów zaufałam byłemu i szybko tego pożałowałam. Nad morzem odkryłam, że nie jestem jedyną rybką, która połknęła haczyk”
„Ojciec przepisał mi dom w testamencie. Na miejscu okazało się, że nie jestem jedyną córką, która ma chrapkę na spadek”
„Myślałem, że jestem dla niej kimś więcej, a byłem zerem. Wyrzuciła mnie ze swojego serca jak starą rzecz”
„Teraz już wiem, że pieniądze szczęścia nie dają. Spadek po babci Zosi sprawił, że dla rodziców jestem nikim”
„Byłam gotowa podpisać intercyzę, bo matka Kuby uważała, że jestem z nim dla kasy. Mieli mnie za biedaczkę”
„Cały dom seniora plotkował, że to nie wypada romansować po 70. Pokazałem im jednak, że miłość nie jest dla wybranych”
„Kiedy mąż porzucił mnie dla młódki, myślałam, że jestem zerem. A potem zrobiłam coś, co zmieniło moje życie”
„Dla matki jestem grzeszna, bo żyję z partnerem bez ślubu. Woli udawać, że nie istnieję, niż słuchać docinków sąsiadek”
„Teściowa ustawiła dziękczynny ołtarzyk dla byłej mojego męża. Może nie jestem synową ze snów, ale bez przesady”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Co zabrać na wakacje z dzieckiem?
Współpraca reklamowa
Chmiel – zielony bohater urody, zdrowia i smaku
Współpraca reklamowa
Wakacje nad morzem w Grano Hotel Solmarina – relaks, natura i słońce!
Współpraca reklamowa