Dlaczego Meghan Markle nie spędzi świąt ze swoją mamą?
Rodzina królewska od lat ma swoje tradycje, których nie zmienia, nawet z sympatii dla swoich najbliższych. Dlaczego królowa Elżbieta II nie zaprosi na święta mamy Meghan Markle?

Meghan Markle: czy spędzi święta z mamą?
Wszyscy zastanawiali się, czy Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym, będzie zapraszać swoją mamę na święta do pałacu. Do tej pory rodzina królewska zawsze spędzała Boże Narodzenie w swoim gronie i królowa Elżbieta II nie zmieniła zasad nawet dla księżnej Kate.
Niedawno w zagranicznych mediach pojawiła się plotka, że w tym roku mama Meghan Markle, Doria Ragland, otrzymała specjalne zaproszenie od królowej na święta z rodziną królewską. Jednak jak się okazuje, to nie jest potwierdzona informacja.
Victoria Murphy, królewska korespondentka podkreśliła, że Doria Ragland prawdopodobnie nigdy nie została zaproszona na święta do rodziny królewskiej, ponieważ nie leży to w zwyczaju królowej. "Myślę, że nie dojdzie do tego, bo nigdy nie zaprasza się teściów. Wiem, że pojawiały się takie doniesienia, ale nadal nie zostało to potwierdzone."
Królowa Elżbieta II rok temu zaprosiła na święta, wówczas narzeczoną księcia Harry'ego i zaprosiła Meghan na święta.
Jak spędza święta rodzina królewska?
Święta w rodzinie królewskiej zaczynają się kilka dni wcześniej, kiedy królowa Elżbieta i książę Filip organizują w Pałacu Buckingham kolację dla członków rodziny. Następnie udają się pociągiem do wschodniej Anglii do Sandringham House. To jedna z pięciu rezydencji królowej, gdzie para królewska zostaje aż do końca lutego. Podobno królowa osobiście dopilnowuje wszystkich przygotowań. W Wigilię o godzinie 17 cała rodzina królewska pije tradycyjnego angielskiego Earl Greya, po czym idzie pod 6-metrową choinkę.
Całe święta w rodzinie królewskiej odbywają się zgodnie z harmonogramem, zarówno dotyczącym strojów, jak i kolejności wchodzenia do pomieszczeń.
Ciekawe, jak udaje się w tym wszystkim okiełznać najmłodszych.
1 z 2

Meghan Markle z mamą
2 z 2

Meghan Markle z mamą
Polecane
„Wnuk wciąż pyta, dlaczego ze mną mieszka. Nie potrafię mu powiedzieć, że mama go nie kocha”
„Mama zmuszała mnie do chodzenia do kościoła. Udawała świętą, a ja odkryłam, że miała swoją tajemnicę”
„Wnuk wciąż pyta, dlaczego ze mną mieszka. Nie potrafię mu powiedzieć, że mama go nie kocha”
„Mama zmuszała mnie do chodzenia do kościoła. Udawała świętą, a ja odkryłam, że miała swoją tajemnicę”
„Udawałem, że śpię na kasie nawet, gdy wylali mnie z pracy. Mama nie może wiedzieć, że ma syna nieudacznika”
„Dzisiejsze dzieci świata nie widzą poza telefonami. Wstyd mi, że nawet moje wnuki uważają, że wszystko im wolno”
„Podczas porządków na strychu odnalazłam mały pakunek. Nie wiedziałam, że jego zawartość zrujnuje życie mojej mamie”
„To, że podpisałam intercyzę nie znaczy, że teściowa może grzebać w moich majtkach. Mam swoją godność”
„Mama tuż przed śmiercią zdradziła mi swoją tajemnicę. Nigdy już nie spojrzę na ojca tak samo, jak kiedyś”
„Martwiłam się, że dzieci nie chcą zostawać z teściową. Gdybym wiedziała dlaczego, nigdy bym ich tam nie wysłała”
„Mama wykreśliła mnie z testamentu. Sądziłam, że mnie nie kocha, ale gdy poznałam powód, włosy stanęły mi dęba”
„Odbierałam sobie od ust, byle moja mama nie odczuła biedy. Przypadkiem odkryłam, że fortunę ukryła głęboko pod ziemią”
„Sądziłam, że szef mnie nie cierpi, bo zawsze unika ze mną kontaktu. Gdy odszedł z firmy dowiedziałam się, dlaczego”
„Podczas świąt czuję się jak Kopciuszek. Mama wydaje polecenia, bratowa nie ruszy palcem, a ja haruje za wszystkich”
„Latami spłacałem długi siostry, bo mama mi kazała. Nie sądziłem, że na koniec Weronika wywinie mi taki numer”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Wakacje nad morzem w Grano Hotel Solmarina – relaks, natura i słońce!
Współpraca reklamowa
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa